Wygraj monitor iiyama GE2488HS na targach PGA

iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, będzie obecna na targach Poznań Game Arena. Już w najbliższy piątek tj. 24 października rozpoczyna się PGA jedna z największych imprez branży gamingowej w Polsce.

iiyama zaprezentuje najnowsze monitory dla graczy (seria G) wspólnie z liderem rynku IT i jednym z najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce – firmą Proline. Na stoisku Proline będzie można przedpremierowo (premiera 13 listopada 2014) zagrać w kolejną odsłonę jednego z najpopularniejszych symulatorów piłki nożnej Pro Evolution Soccer 2015. Dostępna do przetestowania będzie też gra F1 2014 – najnowsza odsłona popularnego symulatora wyścigów F1, która zadebiutowała w ostatni piątek (17.10).

iiyama będzie również fundatorem nagród w konkursie Benchmark.pl. Aby wziąć udział w konkursie należy zagłosować na „Stoisko z jajem” i zrobić mu zdjęcie.

Na zwycięzców – autorów najciekawszych zdjęć – czekają trzy gamingowe monitory serii G o sygnaturach GE2488HS, które z pewnością sprostają oczekiwaniom graczy, poszukujących solidnych, nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Więcej informacji o konkursie już wkrótce na stronie Benchmark.pl

 

Linki do trailera F1 2014: https://www.youtube.com/watch?v=s1hsuWg1u6c

Linki do trailera Pro Evolution Soccer 2015: https://www.youtube.com/watch?v=VK2byoqlOFQ

Dodaj komentarz