Projektory dla aktywnych ViewSonic PLED-W600 i PLED-W800 – inspiracja dla Św. Mikołaja

Znany na światowych rynkach od 25 lat dostawca projektorów – ViewSonic proponuje nowatorskie rozwiązanie dla aktywnych i wymagających użytkowników, którzy nie chcą rezygnować z audiowizualnych doznań niezależnie od sytuacji. Najnowsze projektory ViewSonic PLED-W600 i PLED-W800 są urządzeniami kompaktowymi, które wyposażono w Mobile High-Definition Link (MHL) HDMI. Idealnie sprawdzą się w pracy, czy w podróży i jako urządzenia zapewniające rozrywkę na bardzo dobrym poziomie.

ViewSonic PLED-W600 waży zaledwie 798 gramów i oferuje jasność na poziomie 600 lumenów. PLED-W800 waży niewiele więcej, bo 898 gramów, a jasność z jaką wyświetla obraz to 800 lumenów.

Projektory wyświetlają obraz w oparciu o ekologiczną technologię LED, która zapewnia bardzo długą żywotność źródła światła – 20 000 godzin. Projektory oferują rozdzielczość WXGA (1280×720) i kontrast 3500:1. Te parametry w połączeniu z technologią SuperColor  sprawiają, że wyświetlany obraz jest wyrazisty i bardziej rzeczywisty ze względu na szerszy zakres kolorów od tego, który oferują tradycyjne projektory DLP. Urządzenia są wyposażone w zoom cyfrowy 2x i automatycznie dostosowują format wyświetlanego obrazu do źródła – 4:3; 16:9 lub 16:10. Współpracują z mobilnymi urządzeniami takimi jak smartfony, laptopy, tablety, konsole do gier i aparaty cyfrowe. Dzięki MHL HDMI użytkownicy mogą przesyłać treści ze swoich urządzeń mobilnych i oglądać je na dużym ekranie.

ViewSonic PLED-W800 ma wbudowany odtwarzacz multimedialny i pozwala na odtwarzanie plików z najpopularniejszych programów Microsoft Office Word, Excel PowerPoint, a także plików PDF oraz zdjęć i filmów bezpośrednio z pamięci USB. Oprócz USB do projektora możemy podłączyć się przez HDMI/MHL i VGA-In oraz opcjonalnie WiFi Dongle zapewniający funkcje bezprzewodowe oraz kompatybilność z Miracast™ i DLNA®. Projektor ma wbudowany system dźwięku ViewSonic SonicMode, który pozwala na dostosowanie się do różnych sytuacji (odpowiednio dobiera ustawienia dla głosu czy multimediów) . Wyświetla obraz o przekątnej do 100’’ i oferuje auto-korekcję zniekształceń trapezowych w pionie.

ViewSonic PLED-W600 i PLED-W800 są dostępnie w cenie brutto – odpowiednio – 2299 i 3099 zł

Dodaj komentarz