Limitowana edycja klasycznych produktów Razera trafia do RazerStore

Firma Razer wprowadziła do sprzedaży Razer Classics – limitowaną serię pięciu wyjątkowych produktów, które są od dzisiaj dostępne na oficjalnej stronie internetowej firmy. Każdy z produktów cechuje się niebieskim podświetleniem LED, które nawiązuje do przeszłości producenta. Poza klasycznym podświetleniem, produkty powstały w oparciu o najnowsze komponenty i technologie Razera, dzięki czemu Razer Classics to ultra-wydajny sprzęt z nutą nostalgii.

Co więcej, kupując urządzenia z linii Razer Classics, gracze otrzymają także bezpłatne dodatki od Razera, które pojawią się w ich koszyku w trakcie zakupów. Wśród produktów dostępnych w klasycznej linii Razera znajdują się: klawiatura BlackWidow Ultimate, myszka DeathAdder, gamingowy headset Razer Kraken 7.1, myszka MMO Razer Naga oraz keypad Razer Tartarus.

„Chcąc upamiętnić nasze dokonania i oddać cześć fanom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata wprowadziliśmy linię Razer Classics. Jej niebieskie podświetlenie nawiązuje do czasów, w których Razer po raz pierwszy odcisnął swoje piętno na świecie gier.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Produkty są dostępne wyłącznie przez RazerStore i dzięki atrakcyjnym dodatkom stanowią świetną okazję.”

Każde z urządzeń z linii Razer Classic jest kompatybilne z Razer Synapse, dzięki któremu możliwym staje się przeprowadzenie pełnej personalizacji ustawień i zapisanie wszystkich osobistych ustawień w chmurze.

 

Więcej o RazerStore

RazerStore to sklep, w którym gracze znajdą pełną gamę hi-endowych produktów, w tym takich, które nie są dostępne w żadnym innym sklepie czy na innych stronach. Ekskluzywne promocje i szeroki wybór sprawiają, że to doskonały wybór dla wszystkich osób zainteresowanych urządzeniami gamingowymi Razer.

Więcej o Razer BlackWidow Ultimate

Razer BlackWidow Ultimate to nowa i odświeżona wersja bestsellerowej klawiatury gamingowej, od teraz wyposażona także w mechanizmy Razer – pierwsze takie konstrukcje stworzone do grania. Ultraprecyzyjny proces produkcji oraz konsultacje z czołowymi e-sportowcami na świecie zaowocowały urządzeniem o wybitnej wytrzymałości, osiągającej aż 60 milionów kliknięć. BlackWidow Ultimate jest kompatybilna z nowoczesną aplikacją Razer Synapse 2.0, która umożliwia pełną konfigurację, synchronizację oraz zapis osobistych ustawień w chmurze, a także automatycznie pobiera sterowniki oraz firmware.

Cechy:

  • Indywidualnie podświetlane klawisze – niebieskie LED
  • Pierwsze na świecie mechanizmy klawiszy stworzone do gier
  • Zoptymalizowany moment aktywacji i zwolnienia mechanizmu
  • Zwiększona żywotność – do 60 milionów kliknięć
  • Ultra-precyzyjna technologia
  • Pozłacane złącza
  • Testowana i zaaprobowana przez wiodących światowych e-sportowców
  • Współpraca z Razer Synapse

Cena: €129.99

Dodaj komentarz