ADATA zaprezentuje Innowacyjne Produkty Konsumenckie na CES 2015

ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i pamięci NAND Flash, przedstawi swoją kompletną linię innowacyjnych produktów konsumenckich na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej (CES), które odbędą się w dniach 6-9 stycznia 2015 roku w Las Vegas. Na ekspozycji firmy ADATA będzie można zobaczyć najszybsze na świecie pamięci DDR4, pełen zestaw dysków SSD, zewnętrzne urządzenia magazynujące USB 3.1 oraz pamięci flash USB typu C. Firma ADATA zaprasza osoby, które będą obecne na CES 2015, do odwiedzenia Piazza Suite w hotelu Venetian, aby zobaczyć ostatnie innowacje w segmencie pamięci komputerowych i techniki magazynowania danych.

Gracze i overclockerzy pracujący na potężnych PC, będą mieli przyjemność zobaczyć ADATA XPG Z1, super wydajne moduły pamięci DDR4 z największą na świece częstotliwością taktowania – 3465 MHz! Godny pozazdroszczenia projekt inspirowany skrzydłem samolotu odrzutowego z elementami tekstury włókien węglowych używanych w samochodach wyścigowych, przyciąga uwagę i na pewno wpadnie w oko każdemu graczowi. ADATA pokaże również wysokiej pojemności DDR4 32 GB (8 GB x 4) 3200 MHz XPG Z1. Obecnie ADATA jest jedynym producentem, który w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku dla tak szybkich i pojemnych pamięci, może zapewnić stabilne zaopatrzenie.

XPG Z1_01

W segmencie magazynowania danych oprócz swojej pełnej linii SSD, ADATA pokaże również produkty klasy przemysłowej włączając w to PCIe (ang. Peripheral Component Interconnect Express) i SSD 2,5” wyposażone w technologię PLP (ang. Power Loss Protection), która zabezpiecza przed utratą danych w przypadku awarii sprzętu spowodowanej brakiem zasilania.

Na wystawie będzie można także zobaczyć zewnętrzne urządzenia magazynujące; zapewniające szybsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne przechowywanie danych; które wyposażono w najnowszy interfejs USB 3.1. oraz pamięć flash OTG Type-C z prędkością transmisji danych sięgającą 10 GB/sek. Przyjdź, aby samemu doświadczyć możliwości, jakie dają najnowsze pamięci flash USB wykorzystujące powiązania Bluetooth z Twoim telefonem komórkowym i umożliwiające ochronę na poziomie użytkownika. Zobacz osobistą chmurę i zdalne magazynowanie danych zapewniające dwupoziomową ochronę oraz dostęp do twoich danych w każdym czasie, z każdego miejsca.

ADATA z dumą zaprezentuje również stylową lampkę biurkową „Tulip” oraz najnowszą, bezprzewodowo kontrolowaną żarówkę AURA RGB z możliwością regulacji ponad 16 milionów kolorów. Dzięki darmowej aplikacji Bluetooth, którą możesz pobrać ze strony ADATA, przy pomocy swojego smartfona możesz kontrolować aż do 64 żarówek AURA RGB.

Tulip & RGB bulb

ADATA “TULIP” i żarówka AURA RGB

Firma ADATA serdecznie zaprasza Cię do zapoznania się z różnorodnością najnowszych rozwiązań w segmencie magazynowaniu danych i pamięci oraz produktach oświetleniowych LED.

Wystawa: CES 2015, Las Vegas
Lokalizacja: Venetian Hotel ─ Piazza Suite
Termin: 6 – 9 stycznia, 2015

2015_CES_invitation_en

Dodaj komentarz