NVIDIA GeForce GTX Challenge: pojedynek na szczycie

18 lipca 2015 roku o godzinie 11:00, kilkanaście czołowych postaci europejskiego Internetu podejmie wyzwanie w rozgrywkach GeForce #GTXChallenge, dziewięciogodzinnej rywalizacji w najbardziej popularnych grach komputerowych. Osoby znane z kanałów Twitch i YouTube będą walczyć o pulę nagród o wartości ponad 15 000 euro! Oczywiście również o wieczną chwałę dla zwycięskiego zespołu i społeczności graczy we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Włoszech i krajach skandynawskich.

Turniej odbędzie się w studio ESL w Kolonii i będzie transmitowany na żywo na kanale Twitch firmy NVIDIA oraz lokalnych kanałach NVIDIA krajów uczestniczących w rozgrywkach – w tym francuskim, niemieckim i polskim. W ramach wyzwania, siedem zespołów liczących po trzy osoby będą ze sobą konkurować w takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive, Project CARS, Shovel Knight i innych. Widzowie będą mogli wziąć udział w szeregu konkursów, które będą przeprowadzone w czasie transmisji.

Pula nagród zawodów GeForce #GTXChallenge obejmuje unikalne konfiguracje komputerów wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX, najnowsze notebooki z technologią G-SYNC oraz najwyższej klasy monitory G-SYNC. Partnerami technologicznymi są m.in. firmy ASUS, EVGA i MSI.

A już w najbliższą niedzielę, 12 lipca 2015 roku, o godzinie 16:00, zapraszamy na kanał http://www.twitch.tv/nvidia_pl, na którym odbędzie się oficjalny trening polskiej ekipy, która sprawdzi swoje umiejętności między innymi w grach Counter-Strike: Global Offensive i Symulator kozy.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: www.nvidia.co.uk/gtxchallenge. Strona będzie regularnie aktualizowana.

 

Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz