Zostań antyterrorystą lub dołącz do bractwa Asasynów kupując kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX

Firma NVIDIA przygotowała kolejny prezent dla graczy. Mamy prawdziwą przyjemność ogłosić, że od dzisiaj nabywcy kart graficznych GeForce GTX 980 Ti, GTX 980 lub GTX 970 oraz laptopów wyposażonych w karty GeForce GTX 970M, GTX 980M lub GTX 980) otrzymują do wyboru grę Assassin’s Creed: Syndicate lub Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege za darmo.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to dynamiczna strzelanka drużynowa, w której gracze muszą wykazać się koordynacją taktyczną, precyzyjnymi działaniami i zabójczą siłą. Assassin’s Creed: Syndicate to kontynuacja kultowej serii, której akcja toczy się tym razem w Londynie w czasach rewolucji przemysłowej. Niezależnie od wyboru gracze mogą polegać na najwyższej wydajności kart graficznych GeForce GTX oraz technologiach NVIDIA GameWorks. Oprogramowanie GeForce Experience pozwoli dobrać optymalne ustawienia graficzne i zarejestrować najlepsze momenty w trakcie rozgrywki i podzielić się nimi w serwisach społecznościowych.

Promocja wystartowała dzisiaj, 6 października 2015 roku, o godzinie 15:00, a partnerami akcji w Polsce są między innymi firmy Agito, Arest, Fox Komputer, Hyperbook, Komputronik, PC Projekt, Sferis i X-KOM. Aktualna lista partnerów na stronie http://www.nvidia.pl/object/bullets-or-blades-bundle-pl.html

Premiera gry Assassin’s Creed: Syndicate w wersji PC zaplanowana jest na 19 listopada, a Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege na 1 grudnia 2015 roku.

Dodaj komentarz