Huawei P9 lite z Dual SIM

Huawei P9 lite – nowy smartfon z rodziny P9, pojawił się na polskim rynku. Urządzenie ma ultracienką obudowę, zaprojektowaną w pięknym, dynamicznym stylu. Oprócz zaawansowanych funkcji technologicznych, posiada doskonały aparat i wydajną baterię. Huawei P9 lite to smartfon nowej generacji obsługujący dwie karty SIM. Wszystkie zalety nowego modelu idealnie łączą się z naprawdę dobrą ceną. Huawei P9 lite właśnie debiutuje na polskim rynku. Smartfon, podobnie, jak jego poprzednik, dedykowany jest użytkownikom, którzy szukają ergonomicznego i  elegancko zaprojektowanego urządzenia.

Mistrzowski design

Huawei P9 lite zachwyca swoim minimalistycznym stylem. Cienkie ramki wokół ekranu mają tylko 2 mm.  Wraz z kunsztownie zaprojektowaną 7,2 cm obudową, tworzą harmonijną całość.  Jego  5.2-calowy ekran o rozdzielczości FHD 1080×1920 pikseli zajmuje aż 76.4% powierzchni urządzenia. Doskonale odwzorowuje barwy i najmniejsze detale.

Dual SIM

Nowy smartfon ma podwójnie bogate wnętrze. Dzięki pomysłowemu slotowi SIM w P9 lite możemy używać jednocześnie dwóch kart SIM (nano-SIM). Jeśli nie ma takiej potrzeby, slot umożliwia korzystanie z  jednej karty SIM i karty pamięci w standardzie microSD.

Świetne zdjęcia

Projektanci Huawei P9 lite zadbali o najważniejszą funkcję smartfona: dobre zdjęcia. Aparat 13 Mpix uzbrojono w szereg funkcji, m.in. tryb profesjonalny i slow-motion. Kamera pozwala na precyzyjne wydobycie szczegółów wykonywanych zdjęć i filmów. P9 lite ma też funkcję malowania światłem, która pozwala tworzyć zapierające dech w piersiach świetlne obrazy.

Selfie idealne

Większość zdjęć wykonywanych smartfonami to właśnie selfie. Przedni aparat  8Mpix z obiektywem
o szerokim kącie widzenia, pomoże wydobyć piękno nawet w najtrudniejszych warunkach. Specjalne funkcje pozwalają np. podkreślić urodę (funkcja „upiększanie” lub „cyfrowy makijaż”),  a także dodać do  zdjęcia zabawne elementy lub ciekawą kolorystykę. Z kolei funkcja rozpoznawania twarzy
i automatyczny retusz sprawią, że selfie wyjdzie dobrze nawet w nocy.

Pełen energii

Użytkownik P9 lite będzie mógł przez długi czas cieszyć się rozmowami i fotografowaniem, dzięki baterii o pojemności 3000 mAh. Jej długą żywotność wspiera system SmartPower 4.0. Optymalizacja zużycia energii pozwala również na słuchanie muzyki przez wiele godzin, która w P9 lite  brzmi naprawdę wyjątkowo. Smartfon wyposażono w procesor dźwięku HiSilicon Hi6402 audio DSP i zintegrowany głośnik, aby wydobyć idealnie czysty dźwięk.

Bezpieczeństwo i wydajność

Nowy P9 lite został zabezpieczony czytnikiem linii papilarnych, który znajduje się na tylnej stronie obudowy. Innowacyjny system pozwala na szybkie i wygodne odblokowanie. Szybkie działanie smartfona gwarantuje ośmiordzeniowy HiSilicon Kirin 650, zaś najnowszy Android  6.0 Marshmallow z nakładką Emotion UI 4.1. nadaje doskonałej płynności w obsłudze aplikacji. W P9 lite nie mogło zabraknąć najważniejszych funkcjonalności, umożliwiających kontakt ze światem na różne sposoby: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC, LTE.

Huawei P9 lite wszedł do sprzedaży u operatorów. Jest dostępny w wersji 2GB w kolorze białym, czarnym i złotym. Smartfon pojawi się również w najlepszych salonach sprzedaży w cenie 1299 zł.

Dodaj komentarz