SteelSeries Rival 700 od dziś dostępna na sklepowych półkach

SteelSeries wprowadził do sprzedaży myszkę Rival 700. Jest to pierwszy na świecie gryzoń oferujący w pełni konfigurowalny wyświetlacz OLED oraz powiadomienia wibracyjne otrzymywane w czasie rzeczywistym i wymienialne elementy. Od teraz w walkach na internetowych polach bitew będą brać udział gracze posługujący się bronią, która zdecydowanie zwiększy ich skuteczność.  Rival 700 można zamówić na oficjalnej stronie producenta SteelSeries.com, a niedługo u lokalnych dystrybutorów.

Kiedy wibrujący Rival 700 powiadamia mnie o odnowieniu umiejętności kierowanego przeze mnie bohatera, potrafię całkowicie odmienić aktualną sytuację w grze – mówi Jonathan „LodA” Berg, jeden z najlepszych, profesjonalnych zawodników w grze DotA2 – Rival 700 nie tylko daje mi przewagę podczas intensywnych potyczek, ale także dopasowuje się do trybu gry i moich aktualnych preferencji dodaje aktualny reprezentant zespołu Alliance.

Wyświetlacz OLED

Gracze, wspierani przez oprogramowanie SteelSeries Engine, mogą personalizować wyświetlacz OLED tak, aby śledzić zmianę profili i statystyki w grze,  widzieć ustawienia CPI oraz wprowadzić niestandardowe loga i animacje. W trakcie rozgrywki Rival 700 na bieżąco zapewnia istotne informacje,  pozwalając użytkownikowi uzyskać przewagę bez konieczności sprawdzania lub uciążliwego włączania opcji w menu gry.

Wibrujące powiadomienia

Rival 700 nie jest zwykłym urządzeniem, ale stanowi narzędzie służące do dominacji nad przeciwnikami. Gracze mogą od teraz ustawiać w grze alarmy w formie pulsujących powiadomień, pomagających w podejmowaniu decyzji w najtrudniejszych momentach. Rival 700 delikatną wibracją powiadamia użytkownika o odnowieniu umiejętności postaci, informuje o kończącej się amunicji lub spadających punktach zdrowia. Sposób pulsowania myszki, czyli od góry do dołu, nie ma żadnego wpływu na precyzję i dokładność czynności wykonywanych w trakcie rozgrywki.

Maksymalna personalizacja

Rival 700 od SteelSeries, dzięki modułowej konstrukcji oferującej niezliczone opcje personalizacji jest gotowy, aby zdominować teraźniejszość i przyszłość. Myszka proponuje najbardziej zaawansowany na rynku sensor optyczny umożliwiający włączenie ustawień do maksymalnie 16 000 CPI. W przypadku, kiedy użytkownikowi znudzi się fabryczny czujnik lub będzie chciał wymienić go na nowszy model, nowy Rival umożliwia również samodzielną wymianę sensora bez konieczności kupowania dodatkowego gryzonia. Produkt SteelSeries posiada także wymienialne panele przednie dostępne w różnych wzorach i o różnej powierzchni oraz podświetlenie Prism RGB z milionem opcji kolorystycznych oraz wieloma efektami świetlnymi do wyboru.

 Informacje użytkowe

Rival 700 pojawi się na rynku z dwoma kablami w pudełku. Pierwszy z nich to gumowy przewód o długości ponad 90cm przeznaczony przede wszystkim dla posiadaczy laptopów. Drugi jest długi na ponad 180cm, został opleciony nylonem i powstał głównie z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych. Sugerowana cena detaliczna Rival 700 to 109.99 Euro. Aby zakupić myszkę lub w celu uzyskania dalszych informacji o pozostałych akcesoriach gamingowych od SteelSeries należy odwiedzić stronę producenta: www.SteelSeries.com.

Dodaj komentarz