ART FM-06 – bądź bezpieczny na drodze

Aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w postaci 200 PLN mandatu i pięciu punktów karnych za rozmowę podczas jazdy samochodem, warto wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Z zestawem głośnomówiącym ART FM-06 dojedziesz bezpiecznie do celu, mając w kieszeni więcej pieniędzy na wakacyjne wydatki. Zestaw marki ART rozwiąże problem prowadzenia rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem. Z obsługiwanymi jednocześnie dwoma telefonami komórkowymi sparuje się poprzez moduł Bluetooth 3.0. Jedno ładowanie litowo-jonowej baterii o pojemności 500mAh wystarczy na 10 godzin pracy – czyli w sam raz na podróż z jednego końca Polski na drugi – lub 25 dni czuwania.

ART FM-06 kierowcy nie przegapią żadnego połączenia – po prostu odpowiedzą na ostatni dzwoniący numer. Duża powierzchnia głośnika ma zagwarantować głośny i wyraźny dźwięk. Czuły mikrofon z kolei powinien ułatwić komunikację z rozmówcą, nie wpływając negatywnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Użytkownicy w razie potrzeby, sparują także urządzenie z radiem FM i skorzystają z samochodowych głośników.
Rozmowa przez telefon bez zestawu głośnomówiącego podczas jazdy to wykroczenie, za które coraz częściej są karani kierowcy. Dla przykładu, w 2012 policjanci ukarali za to 27,5 tysiąca osób. Rok później ta liczba wzrosła trzykrotnie, do niemal 90 tysięcy kierowców.
Zestaw posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna ART FM-06 wynosi 89 PLN.

Dodaj komentarz