Innowacyjne technologie i nowe monitory PHILIPS na IFA 2016

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, zaprezentuje na targach IFA 2016 nowe modele i towarzyszące im innowacyjne technologie. Targi odbędą się w dniach 2 – 7 września w Berlinie. W nowej gamie produktów znajdą się m.in. największy zakrzywiony model 4K na rynku oraz wyświetlacze z technologią UltraColor, w tym zakrzywiony monitor z serii domowej. Nie zabraknie również wyświetlacza dbającego o bezpieczeństwo użytkowników w sieci wyposażonego w funkcję kamery pop-up oraz monitorów z ultracienką ramką i eleganckim wykończeniem.

Jakie monitory i technologie PHILIPS zostaną zaprezentowane na targach IFA?

Największy zakrzywiony monitor 4K

40-calowy zakrzywiony wyświetlacz to największy dostępny na rynku monitor o rozdzielczości 4K, a zarazem najnowszy zakrzywiony model firmy PHILIPS. Wyposażony w bardzo cienką ramkę, maksymalizuje komfort oglądania oraz dostosowuje powierzchnię wyświetlania do potrzeb użytkownika. W konsekwencji monitor pozwala na większe skupienie się na wyświetlanej treści, szczególnie przy pracy wymagającej koncentracji oraz w grach. Dodatkowe wrażenia zapewniają zintegrowane głośniki generujące dźwięk wysokiej jakości.

Na pokazie zostanie przedstawiony również 34-calowy ultracienki monitor Quad HD z możliwością regulacji jego wysokości oraz wbudowanymi głośnikami DTS.

Ochrona bezpieczeństwa z kamerą pop-up

Wiele z przedstawionych produktów i technologii zadedykowano sektorowi B2B, szczególnie tym, którzy dbają o cyberbezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie. Debiutantem na targach IFA 2016 będzie pierwszy w gamie produktów PHILIPS monitor z wysuwaną (w zależności od potrzeb użytkownika) kamerą, która chowa się w ramie modelu, gdy nie jest aktualnie potrzebna. Tego typu rozwiązanie ma na celu uniemożliwienie hakerom dostępu do podglądu przestrzeni biurowej za pośrednictwem kamery.

W tematyce łączności na poziomie profesjonalnym zostanie zaprezentowany również model gwarantujący niezwykle szybki transfer danych za pośrednictwem jednego złącza nowej generacji USB typu C.

Technologia UltraColor i jakość UltraSlim

Na targach IFA zadebiutują również monitory z serii C7, wyposażone w jak dotąd najcieńsze obramowanie ekranu w modelach PHILIPS. Dzięki zastosowaniu technologii UltraColor wyświetlane kolory są jeszcze bardziej realistyczne. Niezwykle smukła konstrukcja sprawia, że wyświetlacz skupia na sobie wzrok użytkownika. Minimalnej grubości obramowanie występujące z trzech stron pozwala na uzyskanie jeszcze większej przestrzeni. Ustawienie kilku monitorów w jednej linii tworzy nieprzerwaną wyświetlaną powierzchnię, co idealnie sprawdzi się podczas prezentowania wyników finansowych lub tabel.

Ultracienkie ramki z czterech stron

Użytkownicy wymagający jeszcze większej przestrzeni roboczej z pewnością będą zainteresowani najnowszą linią C6, którą wyposażono w ultracienkie ramki z czterech stron monitora. 23,8-calowy monitor Full HD oraz 27-calowy model Quad HD oferują eleganckie wykończenie i nietuzinkowy design.

Monitory z serii E8 i E7 z technologią UltraColor

Podczas targów zadebiutuje seria E8, czyli najnowsze modele Quad HD z technologią UltraColor w wersji 23,8- i 27-calowej. Na stoisku PHILIPS znajdą się również zakrzywione modele Full HD, w wersji 27- i 31,5-calowej. Szeroka paleta barw oraz technologia UltraColor znacznie zwiększają zakres dostępnych kolorów. Pokrycie 90%-95% palety NTSC w odróżnieniu od 72% w innych modelach tego typu sprawia, że kolory są jeszcze bardziej zbliżone do prawdziwych, a użytkownik może cieszyć się naturalnymi odcieniami zieleni, żywą czerwienią i głębią niebieskich barw. Monitory dostępne są w przystępnym przedziale cenowym. Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest cyfrowy dźwięk pochodzący z wbudowanych głośników. Cienka konstrukcja wpasowuje się idealnie w  nowoczesną przestrzeń mieszkalną.

Monitory z serii E7 także zostaną przedstawione podczas wystawy, w wersji 24-, 27- i 31,5-calowej.

Nowe monitory PHILIPS będą dostępne dla publiczności na targach IFA 2016 w Hali nr 22.

Dodaj komentarz