Huawei Y6II pojawił się na polskim rynku

Nowy, odświeżony model Y6 – Huawei Y6II z większym ekranem, mocniejszym procesorem i świetnym aparatem jest już dostępny w Polsce. Urządzenie jest stworzone dla młodych ludzi, którzy chcą czerpać z życia pełnymi garściami, a ich smartfon musi za nimi nadążyć. Huawei Y6II ma oryginalny design i niesamowite możliwości. Urządzenie, wyposażone w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280×720, zaskakuje użytkownika ostrością i głębią kolorów. Wyświetlacz pokryty jest specjalną powłoką GFF, która chroni go przed zarysowaniami. Smartfon idealnie sprawdza się w tym, co dla młodych ludzi najważniejsze: z gier i aplikacji przy pomocy Y6II korzysta się po prostu świetnie,
a robienie zdjęć jest czystą przyjemnością.

Y6II został wyposażony w 13-megapikselowy aparat z szerokokątnym obiektywem i przesłoną 2.0. 28 mm soczewki wykonano z odpornego na zarysowania szkła. Dzięki takim parametrom, aparatowi nie umknie żaden moment, a precyzyjne zdjęcie zrobi w każdym świetle. Funkcja malowania światłem, a  przede wszystkim jakość wykonywanych fotografii sprawia, że klasyczny aparat zostanie odłożony na bok na rzecz „wszystkomającego” smartfona Y6II.

Za pomocą Y6II można także zrobić idealne selfie. Przedni aparat smartfona posiada 8-megapiskselowy obiektyw, który nie tylko pozwala wykonać ostre i jasne portrety, ale także rozpoznaje twarz w ciągu 10 milisekund. Oprogramowanie aparatu pozwala stopniować „upiększenia zdjęcia”, korzystać z funkcji cyfrowego makijażu, a także nakładać na zdjęcia 8 różnych filtrów. Świetnie podkreśli to urok wykonanych fotografii, którymi szybko można podzielić się ze znajomymi w mediach społecznościowych.

Co kryje się wewnątrz Huawei Y6II? Niezwykle wydajny procesor Kirin620, 1.2GHz. 2 GB RAM-u i 16 GB wbudowanej pamięci w zupełności pomieści cały świat młodego człowieka. A jeśli to nie wystarczy, pamięć można rozbudować, wkładając do urządzenia kartę SD wielkości do 128 GB. Smartfon ma aż 3 sloty: można umieścić w nim 2 karty SIM i 1 kartę pamięci SD. Bateria
o pojemności 3000 mAh sprawia, że smartfon pracuje szybko i wydajnie. Doskonałe techniczne wnętrze wraz z systemem Android 6.0 i nakładką EMUI 4.1 zapewniają szybkie i intuicyjne działanie.

Smartfon jest czymś więcej niż tylko urządzeniem do robienia zdjęć i wykonywania połączeń. To też element stylu. Dlatego design Y6II został skrupulatnie dopracowany z myślą o współczesnych trendach.  Uwagę przykuwa pokryta delikatnym wzorkiem obudowa, która pod wpływem światła pięknie się mieni. Idealnie uzupełniają ją lustrzane, szlifowane boki. Ponadto Huawei Y6 II jest ergonomiczny, idealnie dopasowuje się dłoni, więc nie wyślizgnie się z niej w trakcie aktywnego dnia.

Huawei Y6II jest dostępny w ofercie Plusa od 1 zł netto. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i złotej.

Dodaj komentarz