ART FLASH – dla gracza, dla słuchacza

Marka ART wzbogaciła ofertę akcesoriów dla graczy o nowy produkt. Słuchawki ART FLASH, podpięte do portu USB, zaświecą na niebiesko. Dzięki dołączonemu do zestawu adapterowi headset, poza komputerami stacjonarnymi, jest również kompatybilny ze smartfonami i notebookami wyposażonymi w pojedyncze złącze jack 3,5 mm. ART FLASH poszerzają portfolio gamingowych produktów marki ART. Dedykowane graczom, mogą znaleźć odbiorców również w gronie użytkowników poszukujących słuchawek do codziennego zastosowania – słuchania muzyki, oglądania filmów czy prowadzenia rozmów na Skype. Dzięki adapterowi z wtyczką 4-pin z powodzeniem można korzystać z nich, podpinając je do urządzeń mobilnych.

W domowym użytkowaniu sprawdzą się zarówno w dzień, jak i po zmroku. Aby dodać jeszcze większego klimatu podczas gry, słuchawki zostały wyposażone w podświetlenie LED, aktywowane po podpięciu słuchawek do portu USB w komputerze. Komunikację pomiędzy graczami usprawni dyskretny i kompaktowy mikrofon, praktycznie niezauważalny na lewej słuchawce ART FLASH.
Odpowiednią izolację od dźwięków otoczenia mają zapewnić duże i wygodne nauszniki zamontowane na miękkim pałąku. Za swobodę ruchów jest odpowiedzialny długi – 2,4 metra – kabel w tekstylnym oplocie, który zminimalizuje ryzyko poplątania przewodu.
Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz – 20 kHz, a impedancja to 32 Ohmy. W przypadku mikrofonu jest to odpowiednio 16 Hz – 20 KHz oraz 2,2 Ohma. Czułość modelu FLASH wynosi 115 dB.
Słuchawki posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna modelu ART FLASH wynosi 99 PLN.

Dodaj komentarz