Android 7.0 Nougat na gwiazdkę od UMI

Marka UMI ujawniła plany aktualizacji swoich smartfonów do najnowszej wersji oprogramowania – Androida 7.0 Nougat. UMI Super, UMI Max oraz UMI Plus będzie można zaktualizować już 24 grudnia, w ramach prezentu gwiazdkowego. Dwa pierwsze – za sprawą autoryzowanego dystrybutora, firmy CK MEDIATOR – są już dostępne w Polsce, w sugerowanych cenach detalicznych, odpowiednio, 999 PLN brutto i 899 PLN brutto. Oficjalna premiera systemu miała miejsce w sierpniu tego roku. UMI jest jednym z pierwszych producentów, który poinformował o dostępności aktualizacji.

W porównaniu do poprzednich wersji, Android 7.0 Nougat ma oferować m.in. szybszą wielozadaniowość oraz możliwość korzystania z dwóch aplikacji lub dwóch kart przeglądarki Chrome równocześnie. Użytkownicy otrzymają również opcję dostosowania wielkości poszczególnych elementów interfejsu oraz możliwość szybszego odpowiadania na wiadomości bezpośrednio z panelu powiadomień.
Zarówno UMI Super, jak i UMI Max są już dostępne w oficjalnej, polskiej dystrybucji wraz z 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. Sercem obu modeli jest ośmiordzeniowy procesor Mediatek Helio P10. Oba też posiadają 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD, zabezpieczony szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji.
W obu przypadkach zastosowano też baterię o pojemności 4000 mAh, która ma pozwolić na 12 godzin surfowania po sieci, 14 godzin pracy nawigacji GPS, 15 godzin oglądania wideo lub 32 godziny odtwarzania muzyki przez głośnik (60 godzin na słuchawkach). Różnice to m.in. 3 GB pamięci RAM w UMI Max względem 4 GB w UMI Super oraz 16 GB pamięci flash w odniesieniu do 32 GB u starszego brata.
Wszystkie smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR są objęte 24-miesięczną gwarancją, realizowaną na terenie kraju. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na hologram CK MEDIATOR.

Dodaj komentarz