BenQ ZOWIE VITAL – przenośna karta dźwiękowa na USB

Dla zwiększenia swoich szans na zwycięstwo, jeżdżący na turnieje gracze zabierają zawsze ze sobą ulubione akcesoria – klawiatury, słuchawki, myszki i podkładki. A co dźwiękiem? Zawsze wymaga żmudnego ustawiania parametrów na turniejowym sprzęcie. ZOWIE VITAL to kieszonkowy, przenośny zestaw audio, który rozwiązuje ten problem. Podłącza się go do gniazda USB dowolnego komputera i natychmiast, bez instalacji żadnych sterowników, działa tak jak został skonfigurowany na poprzednio używanym komputerze. VITAL umożliwia podłączanie i sterowanie słuchawkami, głośnikami oraz mikrofonem.

BenQ ZOWIE VITAL to zaprojektowana z myślą o graczach, przenośna, zewnętrzna karta dźwiękowa podłączana przez złącze USB i nie wymagająca instalacji żadnych sterowników.

Dwa wejścia pozwalają równolegle podłączyć słuchawki i głośniki, trzecie, podłączyć mikrofon. Intuicyjny interface pozwala sterować głośnością i parametrami dźwięku oraz przełączać pomiędzy głośnikami i słuchawkami. Wszystkie parametry konfiguracyjne zapamiętywane są wewnątrz ZOWIE VITAL czyli aktywne są niezależnie od komputera, do którego urządzenie jest podłączone. ZOWIE VITAL dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 879 zł. Gwarancja 24 miesięce door-to-door.

Dodaj komentarz