Yi Action 4K – najbardziej zaawansowana kamera sportowa na świecie!

YI Action 4K jest dostępna w Polsce dzięki firmie JTBS, która jest oficjalnym dystrybutorem Xiaoyi w Polsce. Posiada możliwość nagrywania filmów w 4K w 30 klatkach na sekundę, pojemną baterię oraz wysoką jakość materiałów użytych do jej produkcji. Yi Action 4K to połączenie świetnych parametrów z prostotą obsługi, a przy tym z zachowaniem atrakcyjnej ceny.

Yi Action 4K – nowy wymiar jakości.

Yi Action 4K posiada świetne parametry, które pozwalają na wykonywanie niesamowitych time-lapsów czyli filmu poklatkowego, który umożliwia zobaczenie nam procesów zbyt powolnych dla ludzkiego oka, np. obserwowania przemijającego zachodu słońca czy rozkwitu roślin. Dzięki temu to, co działo się przez kilka godzin można zobaczyć w kilkanaście minut czy sekund. Co ważne, kamera wyposażona jest w stabilizację obrazu dzięki czemu obraz na wykonywanych przez nas filmach jest nieporuszony.

Najnowszy produkt Xiaoyi to szereg nowości! Dzięki użyciu matrycy 28nm, YI Action 4K oferuje najlepsze parametry zachowując kompaktowy rozmiar kamery sportowej. Waży ona zaledwie 95 gram, a jej obudowa jest odporna na uderzenia. Dzięki użyciu bardzo dobrych materiałów oraz precyzyjnemu wykonaniu, kamera jest gotowa na wszystko – uwieczni chwile, które będziemy mogli wspominać oraz dzielić się nimi z najbliższymi. Co ciekawe, 7 warstw soczewek w obiektywie w połączeniu z przysłoną F2.8 sprawia, że obraz jest bardzo dobrze doświetlony, ostry, a także bardzo szczegółowy.

Zobacz to, co nagrywasz.

YI Action 4K jest wyposażona w ekran aby obsługa była jeszcze bardziej wygodna. Za sprawą Gorilla Glass nie będziemy musieli stresować się o przypadkowe zarysowania ekranu w codziennym użytkowaniu.

Wyświetlacz 16:9 posiada widoczność 160° oraz rozdzielczość 640×260 pikseli. Dzięki temu szybkie przeglądanie efektów naszej pracy będzie czystą przyjemnością, a my zajmiemy się tworzeniem idealnych ujęć za pomocą tej kamery.

Twoja kamera będzie zawsze w gotowości.

Kamera sportowa Yi Action 4K została zaprojektowana z myślą o osobach, które potrzebują najwyższej jakości komponentów i nie uznają żadnych kompromisów. Dlatego też w najnowszym produkcie Xiaoyi znalazł się akumulator o pojemności 1400 mAh (litowo-jonowy od Amperext Technology, stosowany w iPhone). Dzięki takiemu rozwiązaniu kamera będzie umożliwiała nagrywanie w 4K/30fps do dwóch godzin. W stanie czuwania będzie działała do ośmiu godzin.

Kamera sportowa firmy Xiaoyi oferuje również szybkie pobieranie zdjęć na telefon, a także ich edycję i udostępnianie. Prędkość pobierania to 30 Mbps, co sprawia, że zyskamy dużo więcej czasu na edycję fotek i dzielenie się nimi ze znajomymi.

Dostępność i cena.

Kamera sportowa Yi Action 4K dostępna jest u wyłącznego dystrybutora Xiaoyi w Polsce, firmy JBTS Sp. z o.o. S.K. w sugerowanej cenie 1249 zł.

 

Dodaj komentarz