Trust GXT 353 dostarcza nową jakość dźwięku podczas gry na PlayStation 4

Firma Trust International B.V poinformowała o wypuszczeniu na rynek nowego wariantu tego produktu. Trust GXT 353 Illuminated Bass Vibration Headset, czyli wibrujące słuchawki do konsoli PlayStation 4, zapewniają nieskazitelnie czysty dźwięk i wysoką jakość użytkowania. Słuchawki Trust GXT 353, dzięki wbudowanym w nie 40-milimetrowym głośnikom wibracyjnym, sprawiają, że użytkownik jest w stanie bardzo wyraźnie usłyszeć każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Mikrofon, zapewniający najwyższą, wolną od zakłóceń jakość dźwięku pozwala na swobodną komunikację głosową z innymi graczami.

 

Zintegrowany, wygodny system obsługi

Wszystkie elementy sterujące w GXT 353 są dyskretnie wbudowane w słuchawki. Łatwość regulacji głośności lub wyłączenia mikrofonu za pomocą jednego kliknięcia to dodatkowe udogodnienia.  Miękka wyściółka i regulowana opaska zapewniają komfort w czasie długich sesji, natomiast 3-metrowy kabel umożliwia niczym nieskrępowaną swobodę poruszania się. Poza tym, funkcję wibracji gracze mogą włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie użytkowania w zależności od aktualnych preferencji.

Więcej na: http://www.trust.com/en/product/21302-gxt-353-vibration-headset-for-ps4

Dodaj komentarz