Razer oddaje w ręce graczy gamingową mysz DeathAdder Elite

Razer zaprezentował nową odsłonę swej wielokrotnie nagradzanej i cenionej myszy – Razer DeathAdder Elite. Oryginalny Razer DeathAdder zdobył więcej nagród w kategorii “Najlepsza Mysz Gamingowa” niż jakiekolwiek inne urządzenie na świecie – nowa Razer DeathAdder Elite zaprojektowana została z myślą o kontynuacji niepodzielnych rządów na stanowiskach zaangażowanych graczy z całego świata. Flagowa mysz gamingowa Razer w nowej odsłonie wyposażona została w najlepszy dostępny sensor optyczny. Nowy sensor optyczny Razer 5G rozpoznaje nawet 16,000  punktów na cal (DPI) z szybkością 450 cali na sekundę (IPS). Obie te wartości ustanawiają zupełnie nowy standard w przemyśle gamingowym. Co więcej, Razer DeathAdder Elite oferuje najwyższą zmierzoną dotychczas w myszach gamingowych wierność rozdzielczości (RA) rzędu 99.4%. Wszystko to stawia urządzenie na pozycji najszybszej, najczulszej i najdokładniejszej gamingowej myszy świata.

Razer DeathAdder Elite to także pierwsze urządzenie wykorzystujące Mechaniczne Przełączniki Razer. Zaprojektowane i wyprodukowane we współpracy z Omron – wiodącym światowym dostawcą podzespołów do myszy,  nowe przełączniki zoptymalizowane zostały z myślą o najkrótszym możliwym czasie reakcji. Ich zwiększona wytrzymałość pozwala wykonać nawet 50 milionów kliknięć. Zapewniająca zwiększoną kontrolę rolka oraz dodatkowe przyciski DPI zapewniają jeszcze większą funkcjonalność nowej DeathAdder Elite.

Nowy model DeathAdder korzysta również z możliwości, jakie zapewnia technologia Razer Chroma™, dająca dostęp do personalizowanych efektów świetlnych, które można synchronizować pomiędzy wieloma urządzeniami.

“Najlepsza mysz gamingowa świata właśnie stała się jeszcze doskonalsza” oświadczył Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. “Udało nam się udoskonalić niemal każdy element myszy – efektem jest DeathAdder Elite.”

Nowe urządzenie zachowuje legendarną już formę i ergonomię, którą wprowadził oryginalny DeathAdder. Sprawdzony i ceniony przez wielu z najlepszych światowych e-sportowców, Razer DeathAdder Elite zapewnia najwyższy poziom komfortu i skuteczności gry, niezależnie jak długo trwa rozgrywka.

“Nigdy nie było wygodniejszej myszy, a teraz można również powiedzieć, że nie ma myszy dokładniejszej”, dodaje profesjonalny gracz League of Legends, Lee “Faker” Sang-hyeok. “Czy to dla starych wyjadaczy profesjonalnych rozgrywek, czy też dla graczy aspirujących dopiero do e-sportowej rywalizacji, wszystko zaczyna się od Razer DeathAdder Elite.”

Przypomnijmy, że pierwszy Razer DeathAdder ujrzał światło dzienne w 2006 roku, by stać się najlepiej sprzedającą się myszą gamingowa wszechczasów i  ustanowić standard oczekiwań graczy co do wydajności, funkcjonalności i trwałości tego typu urządzeń.

Więcej informacji razerzone.com/gaming-mice/razer-deathadder-elite

 

Cena: 79.99€

 

Dostępność:

 

Razerzone.com – przedsprzedaż od 27 września 2016

Premiera sklepowa – Październik 2016

 

Specyfikacja techniczna:

 

 • Sensor optyczny o czułości 16,000 DPI
 • Przyspieszenie do 450 cali na sekundę / 50 g
 • Mechaniczne Przełączniki Razer™
 • Ergonomiczny kształt (z gumowymi wstawkami) dopasowany do prawej dłoni
 • Precyzyjna rolka w standardzie gamingowym
 • 7 indywidualnie programowanych klawiszy Hyperesponse
 • Regulowane podświetlenie Razer Chroma™, 16.8 milionów kolorów
 • Współpraca z Razer Synapse
 • Próbkowanie 1000 Hz
 • Regulacja czułości w locie
 • Pozłacane złącze USB
 • Lekki kabel w oplocie, 2,1 m
 • Przybliżony rozmiar: 127 mm (długość) x 70 mm (szerokość) x 44 mm (wysokość)
 • Przybliżona waga: 105 g

Więcej informacji o  Razer DeathAdder Elite znajduje się na stronie www.razerzone.com/gaming-mice/razer-deathadder-elite

Dodaj komentarz