Elegancja i funkcjonalność – nowa 24-calowa iiyama XU2492HSU-B1 debiutuje na polskim rynku

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników poinformowała o debiucie monitora XU2492HSU-B1 z ultracienką ramką i szklanym frontem w eleganckiej obudowie. Prostota, funkcjonalność i minimalistyczny design to cechy, dzięki którym nowa iiyama sprawdzi się zarówno w  środowisku domowym, jak i profesjonalnym – zwłaszcza w zastosowaniach wymagających łączenia ekranów. Stawiając dwa ekrany obok siebie użytkownik uzyska naprawdę komfortowy obszar roboczy, dwukrotność powierzchni oferowanej przez ekran Full HD, przedzielony jedynie ramka tak cienką, że korzystając z zestawu dwóch monitorów łatwo zapomnieć o przebiegającej między nimi granicy.

Nowoczesna matryca w technologii IPS zapewni nie tylko doskonałe odwzorowanie barw, ale też szerokie kąty widzenia. Obraz pozostaje wyraźny nawet jeśli patrzymy na niego pod kątem 89°. Przy projektowaniu monitora zadbano także o osoby, które przed ekranem spędzają naprawdę dużo czasu. iiyama XU2492HSU-B1 może się pochwalić rozwiązaniami redukującymi emisję niezdrowego, niebieskiego światła (Blue Light Reducer) oraz eliminującymi migotanie obrazu  (Flicker Free). Technologie te czynią z nowego monitora iiyama znakomitą propozycję dla osób szczególnie narażonych na szkodliwe skutki długiej pracy – pracowników biurowych, graczy, czy osoby pracujące kreatywnie, jak copywriterzy i graficy.

Mimo wyjątkowo smukłej konstrukcji, w monitor wbudowano także dobrej jakości 2-watowe głośniki stereo oraz hub USB, rzadko spotykany w urządzeniach tych gabarytów. Użytkownicy, którzy poszukują sprzętu funkcjonalnego, ładnego i niedrogiego nie muszą wreszcie godzić się na kompromis. iiyama jednym urządzeniem – XU2492HSU-B1 – wychodzi na przeciw wszystkim tym trzem oczekiwaniom.

Więcej informacji o produkcie pod adresem: http://iiyama.com/pl_pl/produkty/prolite-xu2492hsu-b1/

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XU2492HSU-B1 wynosi 869 PLN brutto.

Dodaj komentarz