Lokalizator GPS W2 – prosty patent na bezpieczeństwo dziecka

W ofercie sklepu Spy Shop pojawił się właśnie produkt, który powinien zainteresować każdego rodzica, chcącego w prosty i skuteczny sposób zadbać o bezpieczeństwo dziecka.  GPS W2 to kolorowy zegarek dziecięcy z wbudowanym telefonem oraz lokalizatorem GPS. Dla dziecka to nowy gadżet, kolorowy zegarek, posiadający kilka nietypowych funkcji, dla rodzica natomiast – udogodnienie umożliwiające błyskawiczne sprawdzenie, gdzie znajduje się jego pociecha i szybkie skontaktowanie się z nią.

Niewielkie rozmiary urządzenia, „cukierkowe” kolory i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że jest to doskonały gadżet dla najmłodszych członków rodziny. Smartwatch jest prosty w obsłudze, duży przycisk SOS pozwala dziecku szybko nawiązać kontakt (np. z rodzicem) i zawiadomić o potencjalnym zagrożeniu. Oczywiście, w każdej chwili może ono również skorzystać z podstawowej funkcji, czyli sprawdzić godzinę – co przyda się np. podczas wyjścia na dwór na ściśle określony przez rodzica czas…

Cała obsługa urządzenia sprowadza się do umieszczenia w nim karty SIM (dodajmy, że na polskim rynku są już dostępne oferty pre-paid, w których za utrzymanie numeru i pakiet danych zapłacimy dosłownie kilka złotych rocznie), wstępnego skonfigurowania ustawień w aplikacji (instalowanej w smartfonie rodzica/opiekuna) i przekazania zegarka dziecku. Od tego momentu rodzic może w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się jego pociecha oraz nawiązać z nią połączenie głosowe. Co ważne, urządzenie ma również system informujący rodzica o zdjęciu zegarka przez dziecko (można wtedy np. zadzwonić i sprawdzić, co się stało).

Aktywna karta SIM umożliwia wykonywanie połączeń alarmowych i obsługę SMS-ów. Rodzic może ustawić numery alarmowe, czas, datę, a także zdefiniować bezpieczną strefę, czyli obszar, w którym może przebywać dziecko (po jego przekroczeniu opiekun otrzyma powiadomienie o zdarzeniu). Urządzenie korzysta z odbiornika GPS, dlatego może lokalizować z dokładnością do 5-15 m. Akumulator zasilający smartwatch W2 wystarcza na ok. 3 dni pracy (ładowanie odbywa się przez złącze USB).

Lokalizator GPS W2 jest dostępny w sieci sklepów Spy Shop oraz w sklepie internetowym SpyShop.pl, w promocyjnej cenie 249,00 zł. Smartwatch wymaga dokupienia karty SIM.

Dodaj komentarz