Toriado i Oblivion – myszki dla graczy spragnionych ekstremalnych wrażeń od Tracer GAMEZONE

Tracer GAMEZONE wprowadził do sprzedaży dwie myszki dla najbardziej wymagających graczy – Toriado oraz Oblivion. Oba produkty korzystają z sensorów popularnej marki AVAGO, która na stałe wpisała się w historię profesjonalnego gamingu na wszystkich kontynentach. Tracer GAMEZONE Toriado dzięki sensorowi optycznemu AVAGO 3050 oferuje najwyższą możliwą wydajność w rozdzielczości nawet do 4000 DPI oraz prędkość próbkowania na poziomie 1000 Hz. Sześć w pełni programowalnych przycisków pozwoli uporządkować makra, umożliwiając użytkownikowi spersonalizowanie najczęściej używanych sekwencji w grze. Wygodę użytkowania zapewnia solidna konstrukcja z gumowanego plastiku, która dodatkowo ułatwia utrzymanie myszy w dłoni, niezależnie od tempa rozgrywki.

Tracer GAMEZONE Oblivion

Tracer GAMEZONE Oblivion to produkt o całkowicie innej specyfikacji niż jego optyczny brat. Oblivion wyposażono w laserowy sensor AVAGO 9800, uważany przez profesjonalistów za jeden z najlepszych na rynku. Maksymalna rozdzielczość do 8200 DPI to gwarancja najwyższej wydajności podczas nawet najbardziej wymagającej rozgrywki. Próbkowanie na poziomie 1000 Hz zapewnia niespotykaną płynność ruchu i wierne odwzorowanie sterowania – kursor podąża dokładnie za dłonią użytkownika.

Gumowany plastik sprawi, że mysz nie wyślizgnie się z ręki, nawet podczas najbardziej zaciętych pojedynków z innymi graczami. Całości dopełniają teflonowe ślizgacze, dzięki którym najnowsza myszka laserowa od Tracer GAMEZONE porusza się po dowolnej podkładce bez uczucia jakiegokolwiek oporu. Obudowa skrywa 8 przycisków, które można dostosować do osobistych preferencji za pomocą dołączanego przez producenta oprogramowania.

Podświetlenie LED i Oprogramowanie

Podświetlenie LED modeli Toriado i Oblivion subtelnie rozświetla biurko, wpływając na wygodę użytkowania podczas nocnych sesji z ulubionymi tytułami. Dodatkowo, LEDy zapewniają niezapomniane walory estetyczne, które można dostosować do własnych preferencji dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu od Tracer GAMEZONE.

Obie myszy wyposażono w gruby, opleciony kabel o długości 170 cm, który zapewni trwałość i niezawodność użytkowania na długie lata. Sterownik, który można ściągnąć na stronie producenta oferuje zmianę funkcji siedmiu programowalnych przycisków na obudowie Toriado oraz takich parametrów, jak m.in. DPI i częstotliwość próbkowania. Dedykowane profile użytkownika pozwolą na pełną dowolność w konfiguracji najpotrzebniejszych ustawień, niezależnie od tego, kto aktualnie używa myszy. Bieżący działający profil można rozpoznać poprzez zaprogramowany wcześniej kolor podświetlenia myszy – wraz ze zmianą ustawień, zmieni się kolor LED.

– Tracer wprowadzając linię gamingowych produktów GAMEZOME zdawał sobie sprawę z tego, że na najwyższym poziomie rozgrywek nie ma miejsca na kompromisy. W związku z polityką naszej firmy, w modelach Toriado oraz Oblivion zdecydowaliśmy się na użycie sensorów firmy AVAGO, która jest niekwestionowanym liderem na rynku rozwiązań dla najbardziej wymagających graczy. Toriado i Oblivion to nasi faworyci w kategorii produktów, które gwarantują znakomitą jakość za niewielką kwotę – mówi Artur Zaborowski, menedżer marketingu Tracer GAMEZONE. – Oba modele z linii GAMEZONE ukierunkowane są na użytkowników chcących zdobywać najwyższe miejsca w rankingach, niezależnie od tego, czy preferują myszki optyczne czy laserowe. To użytkownik ma wybrać, jaki chce sensor – my dajemy mu wybór! –  dodaje Zaborowski.

Dostępność

Myszki Tracer GAMEZONE znajdują się w sprzedaży w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym. Toriado jest dostępna już od 84 PLN, natomiast Oblivion kupimy w cenie zaczynającej się od 119 PLN. Więcej informacji, zdjęcia produktów oraz lista sprzedawców, u których można zamówić myszki, znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Dodaj komentarz