Ravcore Dynamite 7.1 – poczuj prawdziwą eksplozję dźwięku

Ravcore, czołowy polski producent peryferii komputerowych, przedstawia zaawansowany technicznie zestaw słuchawkowy Dynamite 7.1, dzięki któremu użytkownik nie tylko usłyszy perfekcyjny dźwięk, ale również odczuje go na własnej skórze poprzez unikalny system wibracji. Całość dopełnia krwistoczerwone podświetlenie, które idealnie współgra z klimatem nocnych bitew.

Dźwięk przestrzenny w Dynamite 7.1

Słuchawki Ravcore Dynamite 7.1, dzięki systemowi Virtual Surround, są w stanie znacząco zwiększyć doznania odczuwane w grze podczas najbardziej emocjonujących potyczek. Dedykowane oprogramowanie umożliwia pełną kontrolę nad ustawieniami audio. Użytkownik może w dowolnej chwili zmienić czułość w każdej z 7 wirtualnych stref dźwięku przestrzennego. Wszystkie opcje dostępne w ”Dynamicie” mają na celu zapewnić perfekcyjny odsłuch 3D w grach i lepsze rozpoznawanie kierunku, z którego dochodzą odgłosy pola walki. To pozwala na szybszą lokalizację i eliminację przeciwnika zarówno w trybie dla pojedynczego, jak i dla wielu graczy.

Słuchawki Ravcore zapewniają wierne odwzorowanie brzmień w pełnym zakresie tonacji, a wszystko dzięki pasmom przenoszenia od 16 Hz do 20 KHz, współczynnikowi sygnału do szumu (SNR poniżej >800B) oraz przetwornikom o średnicy 50 mm. Więcej szczegółowych danych technicznych znajduje się na stronie producenta.

Podświetlenie, wibracje i komunikacja głosowa

Słuchawki posiadają charakterystyczne i wyróżniające je, czerwone podświetlenie. Można je regulować za pomocą pilota umieszczonego na 220 centymetrowym kablu w oplocie, zakończonym wtyczką USB. Świecący kontroler ułatwia jego odnalezienie w ciemnym pomieszczeniu, szczególnie w trakcie nocnych rozgrywek, a w razie potrzeby pozwala wyłączyć iluminację całego urządzenia za pomocą jednego przycisku. Dzięki wbudowanym silniczkom w przetwornikach gracz poczuje pełną głębię basu poprzez odpowiednio stymulowane wibracje towarzyszące dźwiękom z gry. Natężenie drgań można spersonalizować, podobnie jak podświetlenie, za pomocą pilota na kablu umieszczonym przy słuchawkach.

Słuchawki dla graczy Ravcore Dynamite 7.1 posiadają wysuwany z nausznika mikrofon kierunkowy, który dzięki swojej sprężystości pozwala na ustawienie go w dowolnej pozycji, w zależności od preferencji użytkownika. Elastyczny pałąk sprawia, że zestaw nie uciska głowy nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki, a odpowiednia wentylacja nauszników chroni przed nadmierną potliwością.

Dostępność i gwarancja

”Dynamity” są dostępne w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 219 zł. Więcej informacji, zdjęć zestawu oraz pełna lista produktów oferowanych przez polskiego producenta znajduje się na oficjalnej stronie internetowej marki. Korzystając ze specjalnego formularza dostępnego na stronie Ravcore, który pozwala na zarejestrowanie paragonu poświadczającego zakup sprzętu, każdy z nowych użytkowników sprzętu „Trzech Kruków” włączy 12-miesięczną gwarancję producenta w systemie DOOR-TO-DOOR.

Dodaj komentarz