Ładowarki uniwersalne typu USB-C – Trust przedstawia kompleksowe rozwiązanie dla urządzeń mobilnych

Trust International B.V. przedstawia pierwszą na rynku europejskim, w pełni uniwersalną ładowarkę USB-C – Trust Moda. Holenderski producent oferuje zasilanie zarówno do laptopów, jak i do telefonów czy tabletów. Trust Moda o mocy 60W to uniwersalny produkt, wykorzystujący technologię USB-C. Pozwala ładować zarówno laptop, telefon, jak i tablet. Zasilacz sam automatycznie dobiera odpowiednie napięcie i moc, uzupełniając baterię urządzenia bardzo szybko bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Moda pracuje na napięciu od 100V do 240V, co sprawia, że użytkownicy mogą z niej korzystać niezależnie od tego, na jakim kontynencie się znajdują. Produkt Trust chroni przed przeciążeniami i przepięciami sieci elektrycznej, co pozwala na bezstresowe korzystanie z każdego źródła prądu. Ładowarka jest łatwa w obsłudze i użytkowaniu, dzięki symetrycznej, odwracalnej wtyczce.

Trust Moda USB-C jest kompaktowym urządzeniem o szerokości zaledwie 23 milimetrów i długości oraz wysokości 123 na 56 milimetrów. Niewielkie rozmiary i waga 240 gram pozwalają na jego swobodne przenoszenie w torebce, plecaku czy nawet większej kieszeni. Kabel o długości 210 centymetrów pozwala na swobodę ruchu – użytkownik nie musi siedzieć bezpośrednio przy źródle prądu.

O USB-C

USB-C to najnowszy standard podłączania peryferii do komputerów, laptopów i urządzeń mobilnych. USB-C wspiera tryb USB 3.1 o przepustowości 10 Gbps, czyli aż dwukrotnie więcej niż w przypadku USB 3.0. Tryb Alternatywny pozwala na wykorzystywanie specjalnych adapterów podłączanych do USB-C, dzięki czemu do wszystkich urządzeń wystarczy tylko jedna przejściówka. Kolejną wspieraną technologią jest USB Power Delivery, dzięki której można uzyskać moc wyjściową nawet na poziomie do 100 Wat.

Dodaj komentarz