ART METAL BLASTER – wibrujące brzmienie

Marka ART wzbogaciła ofertę akcesoriów dla graczy o nowy produkt. Słuchawki ART METAL BLASTER to podświetlany zestaw, z systemem wibracji oraz dźwięku przestrzennego 7.1. Dołączone oprogramowanie pozwala personalizować ustawienia oraz zawiera sterowniki, które podnoszą jakość dźwięku. ART METAL BLASTER to pierwsze słuchawki w ofercie marki ART, w których wykorzystano moduł wibracji. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania uzupełnią wizualne wrażenia z gier o namacalne efekty specjalne.

Produkt jest kierowany do osób poszukujących dobrych jakościowo urządzeń w przystępnej cenie. Dedykowany np. okazyjnym lub początkującym graczom headset, może znaleźć odbiorców również w gronie użytkowników poszukujących słuchawek do codziennego użytku – słuchania muzyki, oglądania filmów czy prowadzenia rozmów na Skype.

Odpowiednią izolację od dźwięków otoczenia mają zapewnić duże i wygodne nauszniki, zamontowane na miękkim pałąku. Swobodę ruchów zapewni długi – 2,4 metra – kabel w tekstylnym oplocie, który minimalizuje ryzyko poplątania przewodu. Podpinane złączem USB słuchawki zostały wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki.

Ze względu na wykorzystanie systemu VIRTUAL 7.1, do słuchawek dołączono oprogramowanie i sterowniki, które współpracują z wbudowaną w headset kartą dźwiękową. Pozwala to modyfikować m.in. ustawienia EQ oraz brzmienie przestrzenne, poprawiając tym samym jakość dźwięku i dostosowując je do wymagań i preferencji użytkowników.

Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz – 20 kHz, a impedancja to 32 Ohmy. Czułość   ART METAL BLASTER wynosi 115 dB.

Słuchawki posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna modelu ART METAL BLASTER wynosi 129 PLN brutto.

Dodaj komentarz