Ravcore Spear i Lance – los bohaterów leży w twoich rękach

Ravcore przedstawia zaawansowane kontrolery do gier wideo: przewodowy Spear i działający w technologii Bluetooth Lance. Oba doskonale sprawdzą się podczas rozgrywek zarówno na komputerze, jak i platformie PlayStation 3. Ta świetna propozycja w rozsądnej cenie zadowoli wielbicieli bijatyk, gier sportowych i wyścigowych. Kontrolery Ravcore zostały wykonane z czarnego plastiku ABS. Ich dolna część jest matowa, ale gładka w dotyku, górna warstwa zaś ogumowana. Całość dopełniają ciemnoczerwone wstawki i akcenty. Zarówno Lance, jak i Spear mają wydłużone, ergonomicznie wyprofilowane chwyty, które pozwalają na wielogodzinną rozgrywkę bez uczucia zmęczenia.

Oba pady wyposażono w podwójny mechanizm wibracji, 15 przycisków, 2 mini-joysticki i 4 wskaźniki LED. System wibracji, oparty na dwóch silnikach, zwiększa realizm gry, odwzorowując nagłe zwroty akcji, eksplozje, upadki czy zderzenia w dwóch miejscach wewnątrz kontrolera jednocześnie.

Pełna kontrola sterowania

Rozbudowany zestaw piętnastu przycisków, w tym dwóch mini-joysticków i jednego D-pada, pozwala obsłużyć szereg komend i opcji sterowania. Mini-joystiki umożliwiają sterowanie niezależnie np. postacią oraz jej widokiem w zakresie 360 stopni. Cztery wskaźniki LED zlokalizowane na przedniej części obudowy kontrolera wskazują kluczowe parametry aktualnego trybu gry (np. przełączenie trybu z XInput na DirectInput). Ravcore Spear wyposażono w przejściówkę OTG, umożliwiającą korzystanie z niego w grach mobilnych na platformie Android. Model Lance zapewnia posiadaczom PlayStation 3 opcję bezprzewodowego i stabilnego połączenia Bluetooth. Efektywne, nieograniczone zbyt krótkim kablem USB, zasilanie z wbudowanego akumulatora pozwala na wielogodzinną grę.

Cena i gwarancja

Kontrolery Ravcore Lance i Spear są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 75 zł (Spear) lub 95 zł (Lance). Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Dodaj komentarz