Goclever rozkręca imprezę – potężne głośniki Sound Club z Bluetooth, efektami świetlnymi i konsolą DJ

W ofercie firmy Goclever pojawiły się nowe głośniki – Sound Club Master oraz Sound Club Hero – zaprojektowane z myślą o wszystkich, którym zależy na odpowiedniej oprawie dźwiękowej imprez domowych i plenerowych. Urządzenia o mocy 100 i 180 W wyposażono m.in. konsolę DJ, łączność Bluetooth, porty USB, wbudowane akumulatory oraz kółka i uchwyty ułatwiające ich transportowanie. Nowości doskonale sprawdzą się zarówno podczas odtwarzania muzyki (wysyłanej z innych urządzeń via Bluetooth/kabel audio lub zapisanej na nośnikach USB), jak i podczas zabawy karaoke oraz miksowania muzyki.

Duże wyświetlacze LCD oraz dwa panele do miksowania pozwalają na wygodne sterowanie odtwarzaniem nagrań oraz korzystanie z licznych dostępnych efektów (Scratch, Reverb, Beat, Box, Yeah, Bring it, Geya,Come on). Wszystkie funkcje są proste w obsłudze i łatwo dostępne – z powodzeniem używać ich może zarówno doświadczony DJ, jak i zupełnie początkujący użytkownik.

Większa i potężniejsza z nowości – model Sound Club Hero – charakteryzuje się mocą 180 W (moc szczytowa to 10000 W) i wyposażona jest w głośnik  wysokotonowy 1”, głośnik średniotonowy 3” oraz dwa głośniki niskotonowe 10”. Wbudowana bateria 7000 mAh pozwala cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu, na pikniku, w ogrodzie, w plenerze.

Drugi model – Sound Club Master – wyróżnia się mocą wzmacniacza 100W (moc szczytowa 6000 W). Zamontowano w nim głośnik średniotonowy 3”+1”, niskotonowy 10” oraz akumulator o pojemności 4500 mAh.

W obu głośnikach znajdziemy również wytrzymałe kółka i wysuwany uchwyt ułatwiające transportowanie głośników, a także efekty świetlne LED RGB LIGTH (światło wydobywające się z membrany głośnika w rytm muzyki) pozwalające zamienić każde pomieszczenie w salę dyskotekową, gwarantując niesamowite wrażenia. Dzięki pilotowi można zdalnie sterować  głośnikami podczas imprezy zarówno w domu, jak i w sali klubowej. Głośniki odtwarzają pliki MP3, wyposażono je również w radio FM. Urządzenia posiadają następujące złącza: 2 x jack 6,3 mm (2 mikrofony lub mikrofon i gitara), wejście liniowe LINE-IN (mini jack), wejście kanałowe RCA (2 x cinch), wyjście słuchawkowe (mini jack) oraz specjalne złącza zasilania 12V pozwalające na zasilenie głośnika z dowolnego akumulatora (np. samochodowego).

Goclever Sound Club Hero – cena 999 zł

Goclever Sound Club Master – cena 699 zł

Dodaj komentarz