Bezprzewodowe, douszne słuchawki Maxell – wygoda podczas treningu

Wraz z nadejściem wiosny alejki parków znowu zapełniły się wracającymi, po zimowej przerwie w treningu, biegaczami, rolkarzami i rowerzystami. Wzmożony ruch zauważalny jest także na siłowniach, gdzie w związku z zapowiadającym się coraz wyraźniej nadejściem lata wiele osób jeszcze intensywniej pracuje nad poprawą sylwetki. Nowe, bezprzewodowe, wodoszczelne słuchawki Ultimate Fitness od firmy Maxell to idealny wybór dla wszystkich zwolenników aktywnego stylu życia.

Słuchawki Ultimate Fitness dedykowane są przede wszystkim dla sportowców – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, niezależnie od wybranej przez nich dyscypliny. Regulowanej długości kabel oraz dostępne w czterech rozmiarach douszne końcówki pozwalają na wygodne słuchanie muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych, nawet podczas bardzo wymagającego treningu.

Słuchawki Ultimate Fitness świetnie sprawdzą się nawet podczas kilkugodzinnych sesji na siłowni – naładowana bateria wystarcza nawet na 4,5 godziny pracy. Przycisk odtwarzania i wstrzymania muzyki umieszczony w jednej z dousznych słuchawek, służy także do odbierania przychodzących połączeń, dzięki czemu możliwe jest stałe utrzymywanie kontaktu ze znajomymi. Płaski, nieplączący się kabel, połączenie z telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.1 oraz uchwyt pozwalający na spięcie słuchawek z okularami, dzięki czemu pewnie mocują się w uchu stanowią dodatkowe funkcje, pozwalające w pełni skupić się na treningu.

Cechy:

  • Słuchawki bezprzewodowe (połączenie z telefonem za pomocą technologii Bluetooth 4.1)
  • Klasa wodoszczelności IPX4 (możliwe używanie słuchawek np. podczas deszczu)
  • 4 rozmiary końcówek dousznych
  • Uchwyt pozwalający na spięcie słuchawek z okularami
  • Płaski, nieplączący się kabel łączący końcówki douszne
  • Wbudowany mikrofon
  • Ładowanie (1,5h) za pomocą kabla Micro USB

Dodaj komentarz