NZXT S340 Elite Hyper Beast. Piękna obudowa w skórze bestii

Firma NZXT przedstawia dedykowaną graczom CS:GO, obudowę mid-tower z motywem Hyper Beast, opartym na legendarnej skórce karabinu snajperskiego AWS. Autorem grafiki dla limitowanej edycji S340 Elite jest Brock Hofer, twórca oryginalnego motywu. Na każdej z 1337 wyprodukowanych obudów znajduje się tabliczka znamionowa z niepowtarzalnym numerem.

Piękna, ale bestia

Pokrywająca prawy bok i frontowy panel obudowy grafika Hyper Beast sprawia, że limitowana edycja S340 Elite może w unikalny sposób ozdobić biurko każdego fana Counter Strike’a. Po przeciwnej stronie znajduje się panel boczny, wykonany z odpornego na zarysowania hartowanego szkła. Dzięki temu zamknięte w obudowie podzespoły prezentują się dużo lepiej niż przy zastosowaniu tańszego pleksiglasu.

Potwornie przemyślana budowa

NZXT S340 Elite Hyper Beast wyróżnia się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Entuzjaści docenią walory konstrukcyjne obudowy – w tym możliwość montażu zestawów chłodzenia wodnego AIO typu Kraken, czy wygodny system zarządzania okablowaniem. Uwzględniono tu również najnowsze trendy, takie jak dodatkowe miejsce przeznaczone na dyski SSD 2,5”. Z myślą o zestawach VR producent przewidział dodatkowe złącza wyprowadzone na przód obudowy – wśród nich jest port HDMI. Do zestawu dołączony jest magnetyczny wieszak NZXT Puck dla gogli VR lub słuchawek, który można umieścić na froncie bądź prawym boku obudowy. Wieszak umożliwia m.in. wygodne nawinięcie zbyt długiego przewodu.

Gwarancja i cena

Przewidywana cena detaliczna obudowy NZXT S340 Elite Hyper Beast to 759 złotych. Limitowana edycja trafi do sprzedaży w ilości 1337 sztuk, w drugiej połowie maja. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Specyfikacja:

Model S340 Elite Hyper Beast
Wymiary 203 x 474 x 432 mm
Materiały Hartowane szkło o grubości 4 mm, stal, plastik ABS
Waga 8,1 kg
Wspierane formaty płyt głównych Mini-ITX, MicroATX, ATX
Zewnętrzne porty 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, Audio/Mikrofonowe, HDMI ze wsparciem dla VR
Zatoki 3,5” 2 +1
Zatoki 2,5” 3 + 1
Śledzie PCI 7
Filtry W zestawie 2 x zainstalowane w obudowie (front + tył)
Wentylatory W zestawie 2 x 120 mm FN V2 zainstalowane w obudowie (góra + tył)
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU 161 mm
Maksymalna długość karty graficznej Bez chłodnicy na froncie obudowy: 364 mm
Z chłodnicą NZXT Kraken na froncie obudowy: 334 mm
Przestrzeń na okablowanie Od 17 mm do 168 mm
Kolor Czarny z motywem Hyper Beast (artysta/grafik: Brock Hofer), przycisk Power podświetlany na czerwono (LED)
Dostępność Limitowana edycja 1337 sztuk, każda obudowa z niepowtarzalnym numerem

 

 

Więcej informacji:

https://www.nzxt.com/

Dodaj komentarz