CORSAIR przedstawia GLAIVE RGB – zaawansowana myszka dla graczy

CORSAIR poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej myszki dla profesjonalnych graczy – Corsair GLAIVE RGB. Gamingowy gryzoń od Corsair charakteryzuje się: wysokiej jakości sensorem optycznym o rozdzielczości do 16 000 DPI, trzema wymiennymi, magnetycznymi chwytami na kciuki, ergonomicznym kształtem, wbudowaną pamięcią, przyciskami makr oraz w pełni konfigurowalnym podświetleniem RGB.

Jedna myszka, trzy chwyty

GLAIVE RGB oferuje graczom opcję personalizacji wyglądu zależnie od preferowanego stylu korzystania z myszki: palm, claw lub fingertip grip. Dzięki trzem wymiennym chwytom magnetycznym, użytkownicy nowego gryzonia od Corsair mogą w kilka sekund zmienić kształt obudowy sprzętu i dostosować go do bieżących preferencji. Do wyboru jest podstawowy design charakteryzujący się gładkimi i kanciastymi konturami, gumowany, pionowy bok oraz szeroka, gumowana podstawka z miejscem na kciuk. Każda z dostępnych alternatyw została zaprojektowana tak, aby gracz miał szybki i łatwy dostęp do wszystkich sześciu programowalnych przycisków umieszczonych na obudowie myszki.

Najlepsze podzespoły

Corsair GLAIVE RGB został wyposażony w nowoczesny sensor optyczny stworzony przy współpracy z firmą PixArt – PMW3367. Niestandardowy, zaawansowany czujnik myszki pozwala graczom uzyskać DPI w rozdzielczości od 100 do 16 000. Gryzoń umożliwia także zapisanie do pięciu wariantów ustawień DPI w pamięci wewnętrznej. Dzięki programowalnemu przyciskowi, użytkownik sprzętu Corsair może w szybki i łatwy sposób dostosowywać prędkość kursora lub celownika do aktualnego tempa rozgrywki.

Przełączniki OMRON zastosowane w przyciskach bocznych w GLAIVE RGB gwarantują natychmiastowe wykonanie wydanego polecenia oraz ekstremalną wydajność obliczoną na 50 milionów kliknięć. Polling rate na poziomie 1000 Hz / 1ms zapewnia błyskawiczne zarejestrowanie każdej akcji w trakcie nawet najbardziej wymagających zmagań.

Nieskończone opcje personalizacji

Trzy w pełni konfigurowalne strefy podświetlenia RGB umożliwiają graczom na dowolne oświetlenie biurka. Dzięki oprogramowaniu Corsair Utility Engine, posiadacze GLAIVE RGB w zależności od własnych preferencji mogą wybierać spośród setek schematów iluminacji stworzonych przez innych użytkowników lub skomponować własne wariacje. Dodatkowo, oprogramowanie Corsair zarządza także pozostałymi peryferiami producenta, co pozwoli na w pełni synchronizowany pokaz podświetlenia przy jednoczesnym wykorzystaniu myszki, klawiatury i słuchawek.

CUE odblokowuje również opcję kontroli makr i modyfikację wszystkich sześciu przycisków GLAIVE RGB w celu stworzenia kompleksowych, zaawansowanych komend. Wszystkie ustawienia są przechowywane w wewnętrznej pamięci myszki, co pozwala na komfortową rozgrywkę bez potrzeby ponownej instalacji oprogramowania producenta oraz regulacji preferencji nawet przy zmianie komputera.

Specyfikacja:

  • Wyprofilowany kształt: zaprojektowany tak, aby wielogodzinne potyczki nie męczyły dłoni gracza.
  • Nowatorski sensor optyczny PMW3367: bardzo dokładny i szybki czujnik o natywnej rozdzielczość do 16 000 DPI, przystosowany do praktycznie każdego typu podkładki pod mysz.
  • Wymienne chwyty na kciuki: jedna myszka dostosowana do wszystkich stylów chwytu myszki stosowanych przez graczy.
  • Pamięć wewnętrzna: zapisywanie efektów świetlnych, makr i ustawień DPI w celu natychmiastowego dostępu do spersonalizowanych profili gracza bez potrzeby instalowania sterowników lub dodatkowego oprogramowania na nowym komputerze.
  • Narzędzie dostosowujące sensor do powierzchni podkładki: precyzowanie najefektywniejszej responsywności myszki w zależności od wykorzystywanej podkładki.
  • Wysoce wydajne przełączniki OMRON: przełączniki w przyciskach bocznych zapewniają ultraszybką reakcję na polecenia gracza oraz ekstremalną wytrzymałość obliczoną na 50 milionów kliknięć.
  • Dynamiczne, wielokolorowe podświetlenie w trzech strefach: pełne podświetlenie RGB pozwala na praktycznie nieskończone ustawienia oświetlenia myszki.
  • Aluminiowy scroll z gumowaną powierzchnią: solidnie wykonane kółko zapewnia szybką reakcję i maksymalną dokładność.
  • Rozgrywka bez opóźnień: częstotliwość odświeżania 1000 Hz / 1ms gwarantuje natychmiastową reakcję na ruchy gracza.

Dwa kolory: myszka jest dostępna w kolorze czarnym lub aluminiowym

Dodaj komentarz