Nowości od ADATA na Computex 2017

Najwydajniejsze nośniki SSD z interfejsem PCIe oraz układami 3D NAND, nowe produkty z gamingowej serii XPG i powerbanki z wodoodpornymi obudowami – oto niektóre z nowości, które pojawią się na stoisku marki ADATA. Tegorocznym motywem przewodnim jest połączenie zaawansowanej technologii, innowacji oraz oryginalnego wzornictwa. Dlatego ADATA agresywnie rozwija serię produktów XPG i dodatkowo rozszerza ją o nowe akcesoria dla graczy. Wszystkie nowości zostaną zaprezentowane w dniach 30 maja – 3 czerwca, podczas tegorocznych targów Computex w Tajpej.

Nowa generacja dysków SSD PCIe 3×4 z NVMe

ADATA pokaże pełne portfolio nośników NVMe PCIe oraz dysków do zastosowań przemysłowych. Na stoisku będzie można sprawdzić wydajność najnowszych modeli ze złączem M.2 PCIe, wyposażonych w kontrolery Silicon Motion i Marvell oraz kości pamięci 3D NAND, oferujących pojemność nawet 4 TB i osiągających prędkość 2800/1500 MB/s podczas odczytu i zapisu danych.

Rozszerzenie linii XPG o nowe produkty

Podczas tegorocznych targów ADATA pokaże również nowe produkty z serii XPG. Będą to m.in. słuchawki dokanałowe z obsługą dźwięku przestrzennego, przeznaczone do gier mobilnych czy też nauszny model z zewnętrznym modułem sterowania, dedykowany do komputerów PC i konsol. Wśród nowości pojawią się też klawiatury, myszki podkładki oraz wydajne nośniki danych i pamięci RAM.

Debiut w kategorii urządzeń AI

Robot ADATA to urządzenie wykorzystujące do działania moc chmury obliczeniowej. Ma być przeznaczone do sterowania różnymi elementami inteligentnego domu i oferować możliwość prowadzenia głosowych interakcji z użytkownikiem. ADATA planuje wprowadzić do swojej oferty więcej inteligentnych urządzeń oraz rozwijać kategorię produktów IoT.

Nowe karty pamięci zgodne ze standardami A2 i V90

ADATA, czyli jeden z trzech głównych producentów kart pamięci na świecie, zaprezentuje podczas targów Computex nośniki zgodne ze standardem A2 LV, ogłoszonym przez SD Association w lutym 2017 roku. Nośniki te mają oferować wyższą wydajność podczas korzystania z aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz pobierać mniej energii. Kolejną nowością będą karty Premier ONE, oferujące możliwość ciągłego  zapisu materiału video z prędkością 90 MB/s. Ma ona wystarczać do płynnego rejestrowania nagrań w rozdzielczościach 4K/8K oraz VR.

Zewnętrzne nośniki danych, powerbanki i akcesoria z USB Typu-C

Na stoisku będzie można zobaczyć też przenośne dyski SSD z wodoszczelnymi obudowami – modele SD700 oraz SE730H. Pierwszy z nich zdobył wiele międzynarodowych nagród, w tym iF, Red Dot, Taiwam Excellence oraz Computex d&I. Drugi to smukły nośnik ze złączem USB Typu-C, dzięki któremu dane mogą być kopiowane z prędkością do 500 MB/s. Nie zabraknie nowych, odpornych powerbanków – modelu D8000L z latarką LED i certyfikatem IP54 oraz D16750 z certyfikatem IP67. Kategorię prezentowanych akcesoriów uzupełnią produkty z USB OTG, USB Typu-C i Lightning.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska ADATA:

Nangang Exhibition Hall, 1F, stoisko I0618

Od 30 maja do 2 czerwca w godzinach 9:30-18:00

3 czerwca w godzinach 9:30-16:00

Dodaj komentarz