Trust Veltus, Fero i Deci – niepozorne urządzenia o wielkiej mocy

Letnia aura sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a miłe chwile uprzyjemni ulubiona muzyka. Można rozkoszować się nią w każdym miejscu dzięki bezprzewodowemu nagłośnieniu od Trust International. Holenderski producent sprzętu komputerowego i elektronicznego przedstawia głośniki Bluetooth z serii Trust Urban – Veltus, Fero i Deci.

Trust Veltus

Wytrzymała, gumowana obudowa zapewnia wodo- i wstrząsoodporność, a specjalna klamra pozwala przypiąć urządzenie w wygodnym miejscu. Dzięki 14W głośnikowi możemy cieszyć się soczystym dźwiękiem, a bateria zapewnia działanie przez 10 godzin na jednym ładowaniu. Veltus, łączy się ze smartfonami i tabletami wykorzystując system Bluetooth. Może również odtwarzać muzykę z karty micro-SD oraz po podłączeniu do innego urządzenia złączem przewodowym AUX (jack 3,5mm). Poza standardowymi kontrolerami funkcyjnymi Veltus został wyposażony w przycisk do robienia zdjęć na telefonie (tylko iOS), z którym został synchronizowany. Z pewnością ułatwi wykonanie idealnego wakacyjnego „selfie”.

Więcej informacji o Trust Veltus:

http://www.trust.com/en/product/20889-veltus-outdoor-wireless-bluetooth-speaker-black

Trust Fero

Niewielkich rozmiarów głośnik Trust Fero to produkt, wykonany z wysokiej jakości materiałów, dostępny w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim. Pomimo skromnych gabarytów, zapewnia on czysty i głęboki dźwięk. Produkt umożliwia słuchanie muzyki z telefonu lub tabletu i prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym za pomocą technologii Bluetooth (zasięg do 10 metrów). Po podłączeniu karty micro-SD lub pamięci USB, Fero działa jak odtwarzacz MP3/MP4. Wbudowana bateria, wielokrotnego ładowania, pozwoli cieszyć się ulubionymi utworami przez 6 godzin.

Więcej informacji o Trust Fero:

http://www.trust.com/en/product/21704-fero-wireless-bluetooth-speaker-black

 

Trust Deci

Świetną alternatywą dla dostępnych na rynku odtwarzaczy jest Trust Deci. Podobnie jak poprzednicy, jest to bezprzewodowy głośnik oparty o system Bluetooth, w pełni kompatybilny z większością urządzeń audio (smartfonami, tabletami, odtwarzaczami MP3/MP4). Produkt, wyposażony w głośniki stereo o mocy 20W i paśmie przenoszenia 20-20000 Hz, zapewni niepowtarzalne wrażenia słuchowe. Wbudowany mikrofon umożliwia również prowadzenie rozmów. Pojemna bateria gwarantuje 17 godzin ciągłej pracy (w zależności od ustawień głośności). Całość zamknięto w solidnej, plastikowo-aluminiowej obudowie chroniącej przed zawilgoceniem (certyfikat IPX4). Gumowe zaślepki na portach zabezpieczają urządzenie przed piaskiem i kurzem. W zestawie znajduje się karabińczyk pozwalający przymocować głośnik do paska lub plecaka. Wszystkie elementy tworzą produkt, który można zabrać i wykorzystać podczas dowolnych aktywności na świeżym powietrzu.

Więcej informacji o Trust Deci:

http://www.trust.com/en/product/20098-deci-wireless-bluetooth-speaker-blue

Dostępność

Głośnik Trust Veltus, w cenie od 199 zł, można nabyć w dowolnym sklepie Euro RTV AGD lub na stronie internetowej: https://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/trust-veltus.bhtml.

Pełna oferta głośników Trust z serii Urban: http://www.trust.com/en/urban/speakers

Dodaj komentarz