Razer wypuszcza na rynek nową, bezprzewodową mysz do komputerów przenośnych

Razer ogłosiło dzisiaj premierę Razer Atheris, najnowszej bezprzewodowej myszy przeznaczonej do notebooków, charakteryzującej się najdłuższym na świecie czasem pracy na baterii oraz precyzyjnym, pozbawionym opóźnień działaniem, znanym do tej pory z myszek gamingowych.Zaprojektowana z myślą o mobilnej pracy i rozgrywkach nie pozostawiających cienia szans przeciwnikom, Razer Atheris zaoferuje do 350 godzin nieprzerwanej pracy na jednej parze baterii AA, zapewniając niezawodne działanie nie tylko podczas angażujących spotkań biznesowych, lecz także w ciągu intensywnych sesji gamingowych.

Razer Atheris jest wyposażona w bezprzewodowy system Adaptive Frequency Technology (ATF), zapewniający najwyższej jakości połączenie dla najbardziej niezawodnego i stabilnego przesyłu danych. System ATF udało się zaimplementować dzięki kompaktowemu transmiterowi USB, który można łatwo przechowywać w samej myszce, oraz łączności Bluetooth LE dla urządzeń nie posiadających portów USB.

Dzięki sensorowi optycznemu o czułości 7200 DPI Razer Atheris działa niezawodnie na wielu ekranach charakteryzujących się wysoką rozdzielczością, zapewniając przewagę w pracy i podczas rozgrywek. Razer Atheris nada się zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych, co jest możliwe poprzez zastosowanie kompaktowego i smukłego designu.

“Stworzyliśmy Razer Atheris tak, aby była najlepszą myszą codziennego użytku z komputerami przenośnymi, jednocześnie pozwalając użytkownikowi na pozostanie najlepszym zarówno w sali konferencyjnej, jak i na polu walki,” powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO marki Razer. „Razer Atheris zostawia konkurencję w tyle ze swoją wydajnością przy zachowaniu  niesamowitej mobilności.”

Razer Atheris jest już dostępna na stronie RazerStore.com. Ogólnodostępna stanie się w czwartym kwartale bieżącego roku.

Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-atheris

 

Cena:

U.S. $49.99 / EU €59.99

 

Dostępność:

Razerzone.com – 15 sierpnia 2017

Ogólnie – Q4 2017

Cechy produktu:

 • 350 godzin nieprzerwanej pracy na parze baterii AA (za pomocą łączności Bluetooth)
 • Sensor optyczny o czułości 7,200 DPI
 • Dwa sposoby łączności
  • Bluetooth (BLE)
  • Łącze Adaptive Frequency Technology o częstotliwości 2.4 GHz
 • Ergonomiczny kształt
 • Kompaktowa i przystosowana do przenoszenia (nadajnik USB można schować w myszce, nie ma konieczności używania dodatkowego futerału)
 • Pięć niezależnych, programowalnych przycisków
 • Przybliżone wymiary: 99.7 mm (długość) X 62.8 mm (szerokość) X 34.1 mm (wysokość)
 • Przybliżona wagaL 66g (bez baterii)

Dodaj komentarz