Snoppa M1 – inteligentny gimbal dla wymagających

Dostępne na rynku gimbale gwarantują, że filmy nagrywane za pomocą naszych smartfonów i kamer będą zawsze płynne, a zdjęcia nieporuszone i ostre. Właśnie z tego powodu Gimbal Snoppa M1 to niezawodny towarzysz weekendowych spacerów oraz dłuższych wypraw w plener, bowiem dzięki niemu możemy mieć pewność, że nagrywane przez nas filmy zawsze będą doskonałej jakości.

Płynny i zawsze ostry obraz

Gimbal Snoppa M1 ma wbudowany trójosiowy algorytm stabilizacji obrazu, który wspierany jest również przez odpowiednie oprogramowanie. Snoppa M1 jest w stanie dokładnie odnaleźć odpowiednią pozycję smartfona oraz kontrolować ruchy naszych dłoni i eliminować ewentualne rozmycia obrazu. Urządzenie współpracuje zarówno z systemem Android, jak i iOS za pośrednictwem specjalnie dedykowanej aplikacji Snoppa App, która zapewnia wiele ustawień i dodatków przydatnych podczas korzystania z gimbala.

Profesjonalne kadry na wyciągnięcie ręki

Snoppa M1 ma kilka dedykowanych trybów, które ułatwiają nagrywanie filmów. W trybie Pan Track wykonujemy zdjęcia poziome, a obraz obraca się bez zakłóceń wraz z operatorem. W momencie, gdy chcemy zrobić zdjęcia z każdego możliwego kąta, nasz smartfon podąża za każdym naszym ruchem, wykonując tym samym bardzo precyzyjne ujęcia. Umożliwia to tryb Omni Track. Jeśli jednak chcemy zablokować nasze urządzenie i zatrzymać się na jakimś konkretnym punkcie podczas filmowania możemy skorzystać z opcji Head Lock. Snoppa M1 pomoże wykonać wysokiej jakości filmy i zdjęcia w trybie panoramicznym 270°  lub skorzystać z opcji spowolnienia czasu (Time Lapse Mode). Wszystko po to, by uwiecznianie chwil było różnorodne i dostosowane do naszych użytkownika.

Co w środku?

Snoppa M1 jest bardzo poręcznym gimbalem, którego wymiary po złożeniu to 208 x 53 x 43 mm, natomiast po rozłożeniu, długość urządzenia wynosi aż 266 mm. Sprzęt jest lekki, gdyż łącznie z baterią waży niecałe 450 gramów. Wbudowany akumulator o pojemności 1300 mAh pozwala na korzystanie z gimbala przez 4 godziny bez przerwy. Snoppa M1 jest łatwy w użyciu, a jego rozkładanie trwa dosłownie kilka sekund.

Snoppa M1 jest idealnym wyborem dla osób aktywnie spędzających czas, lubiących pokazywać swoje wyczyny sportowe czy po prostu czerpiących przyjemność z dzielenia się swoimi przygodami ze znajomymi na Facebooku i innych serwisach społecznościowych. Urządzenie dostępne jest w cenie już od 799 zł. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Dodaj komentarz