Głośnik do zadań specjalnych

W górach, nad morzem czy pod namiotem – nic tak nie sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi, jak ulubiona muzyka sącząca się w tle. Problemem często jest jednak brak źródła prądu w pobliżu lub słaba jakość dźwięku odtwarzanego z urządzeń przenośnych. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się głośnik Maxell IKUtrack. To niewielkie, kompaktowe urządzenie, które zmieści się w każdym plecaku, pozwala na cieszenie się mocą dźwięku o wartości 5W w niemal ekstremalnych warunkach. Wysokiej jakości obudowa gwarantuje odporność na wodę, pył i uderzenia, sprawdzi się zatem zarówno podczas górskich wędrówek jak i odpoczynku nad basenem. Sprzętu można używać w zasadzie w każdej strefie klimatycznej, ponieważ IKUtrack działa w temperaturze od 0 do nawet 50 stopni Celsjusza.

Po naładowaniu, urządzenie działa aż przez 8 godzin, a dołączony do zestawu haczyk i pasek na nadgarstek umożliwiają korzystanie z głośnika w czasie np. jazdy rowerem lub wspinaczki. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu mikrofonowi z trybem głośnomówiącym oraz Bluetooth, przez urządzenie Maxella można nie tylko odtwarzać muzykę, ale także rozmawiać.

IKUtrack to idealny głośnik dla ludzi aktywnych i sportowców, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą mieć ulubioną muzykę zawsze ze sobą, bez względu na miejsce pobytu i bez konieczności używania kabli, czy słuchawek. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru koloru: klasycznej czerni, granatu lub żołnierskich barw moro.

 

Cechy:
Bluetooth wersja 3.0
Bezprzewodowa łączność NFC
HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Moc dźwięku równa 5W

Pasywny radiator dla ulepszonego efektu głębokiego bas

Funkcja przenośnego głośnika

Obudowa klasy IP55 wodoszczelna i pyłoszczelna

Haczyk i pasek na nadgarstek, ułatwiające przenoszenie

Dodaj komentarz