ROCCAT Khan Pro – nowe słuchawki już w sprzedaży

ROCCAT wprowadził do sprzedaży najbardziej zaawansowany, stereofoniczny zestaw słuchawkowy dla graczy – Khan Pro. To pierwsze urządzenie tego typu, któremu oficjalnie przyznano certyfikat Hi-Res Audio, nadawany wyłącznie najlepszym rozwiązaniom technicznym na rynku. ROCCAT Khan Pro zapewniają: idealne brzmienie na wszystkich częstotliwościach, głęboki bas, bogate, średnie tony i czyste soprany. Zaawansowany dźwięk przenosi gracza wprost do świata gry i umożliwia mu dokładne określenie pozycji przeciwnika, nawet w trakcie najbardziej dynamicznych pojedynków. Ważnym elementem zestawu Khan Pro jest mikrofon i jakość rejestrowanego głosu. Technologia „Real Voice” umożliwia najbardziej zbliżoną do naturalnej transmisję dźwięków. Metoda zastosowana w słuchawkach ROCCAT oferuje szerszy zakres częstotliwości, niż konstrukcje konkurencji – od 100 Hz do 10 000 Hz. Dzięki temu ludzki głos brzmi bardzo naturalnie.

Jedyne 230 gramów wagi w połączeniu z nausznikami, których pianki zapamiętują kształt głowy użytkownika, czynią z Khan Pro idealnego kompana do wielogodzinnych maratonów z ulubioną grą. Niezależnie od czasu rozgrywki, zestaw pozostanie tak samo wygodny, jak tuż po rozpakowaniu, a niewielka waga wpłynie pozytywnie na komfort użytkowania. Khan Pro to świetny wybór zarówno dla ambitnych e-sportowców, jak i graczy, którzy poszukują high-endowych rozwiązań.

Słuchawki ROCCAT Khan Pro dostępne są w kolorze białym, czarnym i szarym w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenie już od 429 złotych.

Dodaj komentarz