Akcesoria dla graczy z serii XPG już dostępne w sprzedaży

Na polskim rynku debiutują nowe produkty ADATA z serii XPG – dwa modele słuchawek, myszka i klawiatura z podświetleniem LED oraz aktywny układ chłodzenia dla dysków SSD. Seria XPG to linia produktów dedykowanych dla graczy oraz entuzjastów sprzętu komputerowego. Wyróżniają się one nie tylko najwyższą wydajnością, ale również wyjątkowym wzornictwem. Pełnowymiarowe słuchawki nauszne EMIX H30 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 53 mm. Dołączony do nich wzmacniacz SOLOX F30 generuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 i umożliwia jednoczesne przesyłanie dźwięku do słuchawek i głośników.

Douszne słuchawki EMIX I30 mają przetworniki o średnicy 13,5 mm, które dostarczają dźwięk przestrzenny w opatentowanej technologii 5.2-kanałowej. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze, zapewniają wygodę korzystania zarówno w domu, jak i w podróży.

Sugerowana cena modelu EMIX I30 to 279 zł, natomiast modelu EMIX H30 i wzmacniacza SOLOX F30 to 599 zł.

Mysz i podkładka z podświetleniem LED

Zarówno mysz jak i podkładka zostały wyposażone w podświetlenie RGB LED, pracujące w trzech trybach – jednokolorowym (do wyboru 7 kolorów), cyklicznym i pulsacyjnym. Sensor optyczny myszy oferuje czułość na poziomie 3200 DPI.

Zastosowanie systemu śledzenia Ultrapolling 125 Hz umożliwia szybkie i dokładne ruchy kursora. Wytrzymałość przycisków myszy INFAREX M10 szacuje się na ok. 10 mln kliknięć. Powierzchnia podkładki INFAREX R10 zapewnia odpowiednie tarcie, które zwiększa precyzję ruchów myszki.

Sugerowana cena myszki INFAREX M10 oraz podkładki INFAREX R10 to 149 zł.

Aktywny układ chłodzenia dla dysków SSD

XPG STORM to aluminiowy radiator z nałożoną pastą termoprzewodzącą połączony z wentylatorem oraz podświetleniem RGB LED. Jest on kompatybilny wyłącznie z nośnikami w standardzie M.2 2280. Układ obniża temperaturę dysku nawet o 25%.

Kolorowe podświetlenie LED  jest zgodne z technologiami  ASUS AURA Sync, Gigabyte RGB Fusion Ready oraz MSI Mystic Light Sync, dzięki czemu możliwe jest sterowanie podświetleniem układu chłodzenia za pomocą zewnętrznych aplikacji.

Sugerowana cena radiatora XPG STORM to 119 zł.

Dodaj komentarz