Platinet BAMBOO – mocny głośnik Bluetooth w drewnianej obudowie

BAMBOO to kolejny po modelu DUO, wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy, który firma Platinet wprowadziła do swojej oferty. Do najważniejszych cech nowego urządzenia należą m.in. obudowa wykonana z połączenia drewna bambusowego i specjalnej tkaniny, a także wydajne głośniki w systemie 2.1. Platinet BAMBOO to wydajna konstrukcja, która została wyposażona w dwa głośniki i subwoofer o łącznej mocy 35W, które zapewniają czysty i dynamiczny dźwięk z wyrazistym podkreśleniem basów. Wbudowany akumulator o pojemności 2600 mAh pozwala na 11 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Obudowa Platinet BAMBOO została pokryta eleganckim drewnem bambusowym (przód i tył), a także estetyczną tkaniną, która jest przyjemna w dotyku i chroni urządzenie m.in. przed zarysowaniami. Duże przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają wygodnie sterować muzyką bez potrzeby patrzenia na głośnik.

Połączenie z urządzeniami realizowane jest bezprzewodowo, za pomocą technologii Bluetooth 4.0, która pozwala na odtwarzanie muzyki w odległości do 10 metrów. Użytkownik może też skorzystać z przewodowego złącza AUX, którym można podłączyć iPody i inne odtwarzacze multimedialne bez łączności Bluetooth.

Platinet BAMBOO posiada również wbudowany mikrofon, dzięki czemu może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 399,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także głośnik bezprzewodowy Platinet BAMBOO jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Sprzęt można kupić w oficjalnym sklepie internetowym producenta nie płacąc przy tym za dostawę.

Dodaj komentarz