Genesis wprowadza nową linię podkładek dla graczy

Na rynek trafiły pierwsze podkładki z nowej linii podkładek Carbon oferowanych przez firmę Genesis – Carbon 500 Maxi Flash. Nowy produkt to odświeżona, dobrze znana graczom Genesis Maxi, o tych samych wymiarach. Jak zapewnia producent, użytkownik po raz kolejny otrzyma solidnie wykonaną podkładkę. Jej gładkość ma zapewniać doskonałą kontrolę ruchów i powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Carbon 500 Maxi Flash wykonana jest z materiałów mających zapewnić precyzję śledzenia ruchów myszy zarówno laserowych, jak i optycznych. Tak samo, jak w przypadku starej linii produktów, także w nowej zostały użyte sprawdzone rozwiązania mające zapewnić trwałość podkładce. Obszycie krawędzi ma zapobiegać strzępieniu się materiału, a specjalna impregnacja powierzchni sprawia, że podkładka zyskuje cechy wodoodporne.
Największą zmianę stanowi tutaj sam motyw graficzny, nazwany “Flash” oraz przejście z nazwy M12 na nową odnoszącą się do pierwiastka. Przypominamy, że Genesis oferuje podkładki w różnych rozmiarach. Carbon 500 Maxi Flash posiada wymiary 90×45 cm, identyczne, jak M12 Maxi Lava.

Za podkładkę Carbon 500 Maxi Flash przyjdzie nam zapłacić 55 zł.

Dodaj komentarz