Acer stawia na laptopy z procesorami Intel Core 8. generacji i dodaje wyjątkowy pakiet

Acer zachęca do zakupu laptopów z Intel Core 8. generacji dodając do nich pakiet Microsoft Office 365 Personal, kod Acer Care Plus na przedłużenie gwarancji urządzenia do 3 lat, klucz aktywacyjny do programu Antywirus G Data oraz starter kit z bezprzewodową myszką i torbą Acer. Procesory Coffee Lake wyróżniają się wydajnością, dzięki czemu wyposażone w nie urządzenia polecane są osobom, które szukają mocnych urządzeń do pracy czy gier. W promocji uwzględniono laptopy wyposażone w energooszczędne wersje dwu-, cztero- i sześciordzeniowych procesorów. W wybranych modelach znaleźć można również technologię Intel Turbo Boost 2.0, dzięki której w przypadku dużego obciążenia zwiększana jest wydajność procesora.

Dostępność i wybrane modele

Dla klientów biorących udział w promocji czekają pakiety warte 800 zł, składające się z najpotrzebniejszych rzeczy przy pracy z nowym urządzeniem: Microsoft Office 365 Personal, kody na przedłużenie gwarancji i aktywację Antywirusa G Data oraz starter kit z myszką i torbą Acer. Wśród laptopów objętych promocją znajdują się stylowe i smukłe urządzenia z serii Swift, w tym ważący 970g Acer Swift 5 z dyskiem SSD 256GB, seria urządzeń 2-w-1 Spin z czterema trybami pracy oraz seria Aspire z dedykowaną kartą graficzną. Te ostatnie mogą zostać wykorzystane w grach oraz pracy nad grafikami, czy materiałami wideo. Szczegółowa tabela ze specyfikacją modeli znajduje się w regulaminie promocji.

Partnerami akcji specjalnej są sklepy Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele, RTV Euro AGD, Saturn oraz X-KOM. Koniec promocji wyznaczony jest na 21 października 2018 roku, choć przewidziana jest możliwość wcześniejszego zakończenia akcji ze względu na wyczerpanie puli nagród, o czym klienci zostaną poinformowani na fanpage’u Acer Polska.

W jaki sposób odebrać pakiet?

Poza zakupem online lub w sklepie stacjonarnym cała promocja prowadzona jest na fanpage’u Acer Polska w dedykowanej zakładce Akcja 8. Generacja.
Aby otrzymać zestaw należy:
• Wypełnić formularz zgłoszeniowy
• Poczekać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia
• W ciągu 15 dni roboczych odebrać paczkę od kuriera

Dodaj komentarz