ERATO Rio 3 i Muse 5 – prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

Kalifornijska marka ERATO wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek bluetooth – Rio 3 oraz Muse 5, które zostały stworzone z myślą o sportowcach i osobach aktywnych, ceniących sobie przede wszystkim komfort słuchania, wysoką jakość dźwięku oraz odporność. ERATO Rio 3 to słuchawki przeznaczone dla osób aktywnych, które oprócz zapewnienia jak najlepszej jakości dźwięku, powinny być przede wszystkim bardzo wygodne. Brak jakichkolwiek kabli zapewnia maksymalną swobodę ruchów, a zgodność z normą IPX5 sprawia, że są one odporne na wilgoć i pot.

Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth 4.2, zastosowaniu przetworników o średnicy 14,2 mm i obsłudze kodeka aptX, słuchawki Rio 3 gwarantują najlepsze wrażenia słuchowe, nawet podczas aktywności fizycznej. Zostały one zaprojektowane przede wszystkim z myślą o sportowcach i osobach aktywnych.

Ponadto słuchawki Rio 3 wyposażono we wbudowany mikrofon MEMS, który pozwala na prowadzenie rozmów w trakcie treningu. Każda ze słuchawek waży 14 g i posiada pałąk na ucho wraz z panelem sterującym do obsługi multimediów. Czas ciągłej pracy wynosi maksymalnie 6 godzin.

Model Rio 3 jest dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych – czarnej, szarej, czerwonej, zielonej i turkusowej. Zestaw oprócz słuchawek zawiera etui, komplet silikonowych wkładek w trzech rozmiarach (S/M/L) oraz kabel do ładowania. Sugerowana cena producenta to 299 zł. Słuchawki są objęte 3-letnią gwarancją.

Dodaj komentarz