Lioncast LM50 – mysz do e-sportowych zmagań

Lioncast, niemiecki producent sprzętu komputerowego, wprowadza na rynek myszkę zaprojektowaną do e-sportowych starć na najwyższym poziomie – LM50. Jej prostą konstrukcję oraz wyprofilowany kształt, a także precyzyjny, optyczny sensor z pewnością docenią gracze marzący o profesjonalnej karierze. To pierwsza gamingowa myszka tego producenta zaprojektowana z myślą o zawodowych graczach.

Oszczędny design i idealna ergonomia

Projektanci Lioncast LM50 skupili się na najistotniejszych elementach urządzenia. Wyposażyli je w dwa przyciski umiejscowione pod kciukiem oraz w wygodny przełącznik DPI, dzięki któremu ławo przełączać się pomiędzy poziomami rozdzielczości bez odrywania uwagi od gry – a podświetlenie kółka myszy informuje nas, który poziom jest aktualnie używany. Lioncast LM50 wykorzystuje także innowacyjny system opracowany przez niemieckiego producenta – Angled Stress Relief (ASR) – który minimalizuje tarcie kabla o podkładkę i pozwala skupić się w pełni na grze.

Optyczny sensor z maksymalną precyzją

Lioncast LM50 wyposażono w optyczny sensor PMW3360 o rozdzielczości do 12 000 DPI i częstotliwości próbkowania na poziomie 1 000Hz. Zapewnia on maksymalną precyzję, nawet przy niezwykle dynamicznych ruchach. Żadnych sprzętowych sztuczek, żadnej predykcji ruchów gracza (angle snapping), tylko prawdziwa sprzętowa wydajność. Granie w Counter Strike: Global Offensive, Fortnite, Starcraft’a lub w jakąkolwiek inną grę stanie się przyjemnością na zupełnie innym poziomie!

 

Zwycięska drużyna

Myszkę projektowali specjaliści z firmy Lioncast we współpracy z profesjonalnymi e-sportowcami. Wspólnie opracowano ustawienia, które zapisywane są w pamięci wewnętrznej myszki. W efekcie poziomy DPI i LOD (lift-off distance) oraz oświetlenie kółka działają nawet, gdy na komputerze nie ma odpowiedniego oprogramowania. To zaś umożliwia dostosowanie najważniejszych parametrów i korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak: Easy Shift, który pozwala na podwójne naciśnięcie każdego klawisza czy Sniper, aktywujący drugi poziom czułości dopóki klawisz pozostaje wciśnięty.

Myszka Lioncast LM50 jest dostępna w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 199 zł.

Dodaj komentarz