Tenda AC7 – router na piątkę

Tenda AC7 to dwupasmowy router WiFi dedykowany do dużych domów z wieloma pomieszczeniami. Jest zgodny z piątą generacją standardu 802.11ac wave2 i zapewnia równoczesną, dwupasmową przepustowość do 1167 Mb/s. Router obsługuje dwa pasma transmisji, oferując prędkość 300 Mb/s w częstotliwości 2,4 GHz oraz 867 Mb/s w 5 GHz. Dzięki wydajnemu chipowi 28 nm i pięciu antenom 6 dBi zapewnia silny i stabilny sygnał.

Tym samym użytkownik może cieszyć się nieprzerwanym odtwarzaniem strumieniowym w 4K czy grami online bez opóźnień. Tenda AC7 wyposażono w 4 porty – jeden 10/100 Mb/s WAN oraz trzy 10/100 Mb/s LAN.
Technologia Beamforming+ zapewnia koncentrowanie sygnału na urządzeniu łączącym się z routerem, z kolei dzięki MU-MIMO Tenda AC7 może komunikować się z wieloma klientami jednocześnie i gwarantować szybsze połączenie internetowe.
Router oferuje również wiele funkcji poprawiających wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wśród nich możemy znaleźć: kontrolę rodzicielską, czarną listę do blokowania nieznanych urządzeń, harmonogram Wi-Fi, tryb uśpienia oraz sieć gości.

Proste zarządzanie

Aplikacja Tenda WiFi pozwala zarządzać siecią w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia ona aktualizację, włączanie i wyłączanie routera zgodnie z harmonogramem, blokowanie nieznanych urządzeń oraz konfigurowanie kontroli rodzicielskiej w celu zapewnienia bezpieczeństwa sieciowego dla dzieci.
Tenda AC7 pojawi się w sprzedaży wiosną tego roku.

Dodaj komentarz