Cooler Master: Caliber R1 fotel dla graczy

Cooler Master wprowadza do sprzedaży kolejny produkt – fotel dla graczy. To dość nietypowa propozycja w ofercie producenta znanego głównie z układów chłodzenia, obudów i peryferiów gamingowych.

Cooler Master Caliber R1 to fotel skierowany do wymagających graczy, osób, które spędzają długie godziny przy cyfrowej rozrywce. Komfort i ergonomia podczas długich posiedzeń przed monitorem jest niezmiernie ważna. Cooler Master, chociaż jest nowicjuszem w produkcji foteli dla graczy, zdaje się być tego w pełni świadomym, stąd w pierwszym fotelu tej firmy znalazło się szereg udogodnień, na czele z szerokim zakresem regulacji.

Caliber R1 oferuje opcję dopasowania fotela do naszego wzrostu i wysokości biurka, dzięki czemu bezpośrednio wpływa na postawę, w jakiej gracz spędzi wiele godzin. W R1 możemy regulować nie tylko wysokość siedziska, ale też odchylenie oparcia czy, co często bywa marginalizowane, wysokość podłokietników. A właśnie to ustawienie determinuje zmęczenie naszych rąk podczas grania. Dodatkowo użytkownik może regulować położenie dwóch poduszek. Jedna ma znaleźć się pod karkiem, druga natomiast wspierać odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Jak deklaruje producent do budowy fotela użyto wysokiej jakości materiałów – skóry ekologicznej, solidnych tworzyw sztucznych oraz metalu. Całość utrzymano w czarno-fioletowej kolorystyce.

Fotel Cooler Master Caliber R1 wyceniono na 1099 zł.

Dane techniczne:

  • Wysokość (z podstawą): 136 cm
  • Wysokość oparcia: 83 cm
  • Szerokość oparcia: 57 cm
  • Szerokość między podłokietnikami: 72 cm
  • Regulacja wysokości: 8 cm
  • Regulacja podłokietników: 23-30 cm

Źródło: Entrymedia, Cooler Master

Dodaj komentarz