Icy Dock EZ-Fit Pro MB082SP – niezawodny uchwyt na dyski

Icy Dock EZ-Fit Pro MB082SP to metalowy uchwyt na dwa dyski 2,5″ HDD/SSD SATA lub IDE, które możemy umieścić w miejscu wewnętrznego napędu 3,5″. Zarówno wymiary, jak i rozstaw otworów odpowiadają standardowi dysku 3,5″, a otwarta konstrukcja sprawia, że praca przebiega w optymalnej temperaturze.

Ten uchwyt z podwójną kieszenią na dysk pozwala na stosowanie dwóch dysków SATA lub IDE SSD i HDD w wewnętrznej, 3,5-calowej kieszeni dysku w większości standardowych obudów. MB990SP-B pozwala na ogromny skok systemowy przy niewielkim wysiłku.

ez-fit-pro-mb082sp-metalowy-uchwyt-dyskow-2-x-25-hdd-sata-ata-ssd-ez-fit-dopasowany-do-wneki-dysku-35.jpg

MB082SP będzie pasował do większości obudów. Kołki EZ Fit znajdujące się po bokach uchwytu pasują do większości standardowych otworów montażowych oraz są usuwalne, aby stosować własne uchwyty montażowe bądź użyć śrubek dla bezpieczniejszego dopasowania.Uchwyt EZ FIT jest lekki i posiada otwartą konstrukcję dla maksymalnego przepływu powietrza i chłodzenia dysków. Większość standardowych 2,5-calowych dysków IDE lub SATA może być stosowana dzięki otwartej tylnej konstrukcji. Pozwala ona również na stosowanie bezpośrednich połączeń do dysku, jak również na mieszanie i łączenie dysków.

Dodaj komentarz