Nowe powerbanki LAMAX – zastrzyk energii dostępny w każdym momencie

LAMAX Electronics (LAMAX), producent urządzeń elektrycznych, wprowadza do swojej oferty dwa nowe banki energii – LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge, które różnią się między sobą przede wszystkim pojemnością i doskonale uzupełniają inne produkty z rodziny LAMAX.

Firma LAMAX zasłynęła ze swojego pokaźnego portfolio przenośnych głośników. Tego typu urządzenia nie są samowystarczalne, dlatego też w każdym momencie może zabraknąć im energii. Dlatego też producent do swojej oferty wprowadził parę minimalistycznych i stylowych powerbanków, które z łatwością zmieszczą się do torebki czy plecaka i uratują smartfon czy przenośny głośnik przed całkowitą utratą energii. Producent zapewnia, że model LAMAX 20 000 mAh Fast Charge, jest w stanie naładować głośnik LAMAX MusiCan1 o pojemności 1200 mAh nawet 16 razy!

Oczywiście power banki LAMAX są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami, dlatego są w stanie naładować każde urządzenie przenośne, niezależnie od jego marki. LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge zostały wyposażone po trzy porty USB. Oznacza to, że są w stanie ładować trzy urządzenia jednocześnie. Na pokładzie znalazły się dwa klasyczne porty USB (QC3.0) i jedno USB-C. Dzięki technologii Fast Charge naładowanie iPhone’a do 50 procent pojemności zajmie jedynie pół godziny.

Konstrukcja wykonana została z metalu, co sprawia, że urządzenia są bardzo wytrzymałe i nie straszne są im najbardziej ekstremalne sytuacje. Bez problemu wytrzymują ciężką przeprawę przez góry i zabójcze dla elektroniki plaże. Dzięki zaokrąglonym krawędziom, oba powerbanki LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge zapewniają pewny chwyt, co zmniejsza prawdopodobieństwo upadku.

Wielką zaletą dwóch nowych powerbanków LAMAX jest możliwość ładowania urządzeń przez USB-C. Używanie tego USB typu C jest bardzo komfortowe, ponieważ niezależnie od tego jak włożymy kabel do portu, ten zawsze będzie pasował. Niezależnie od zastosowanego portu wejściowego (USB-C lub microUSB), banki energii można w pełni naładować w ciągu zaledwie kilku godzin.

Praktyczne funkcje obu powerbanków LAMAX Fast Charge 15 000 mAh i LAMAX 20 000 mAh Fast Charge obejmują: wskaźnik LED określający stan naładowania powerbanku oraz ochronę przed przepięciem, przegrzaniem i przeładowaniem. Oba modele różnią się również rozmiarem i wagą. Wariant 15 000 mAh ma wymiary 135 x 70 x 18 mm i waży 330 gramów, większa wersja jest o 100 gramów cięższa i 6,5 mm grubsza.

Banki energii LAMAX FastCharge są dostępne w ofercie producenta. Wariant o pojemności 15 000 mAh został wyceniony na 215 PLN, zaś pojemniejsza wersja 20 000 mAh to koszt około 250 złotych.

Dodaj komentarz