TrueLife AquaFloss Station – zadbaj o higienę jamy ustnej

Producent inteligentnych domowych urządzeń TrueLife, wprowadza na rynek irygator dentystyczny TrueLife AquaFloss Station do skutecznego czyszczenia jamy ustnej.

Irygator doustny TrueLife AquaFloss jest idealnym narzędziem zapewniającym doskonały uśmiech oraz zdrowe zęby i dziąsła. Służy jako alternatywa dla niepraktycznej nici dentystycznej, która potrafi podrażniać dziąsła.

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, jednak problemem szczoteczek, zarówno zwykłych, jak i elektrycznych jest fakt, że nie są w stanie całkowicie usunąć wszelkich zanieczyszczeń. W trudno dostępnych miejscach zalegają się bakterie, które w ostateczności mogą doprowadzić do nieprzyjemnych wizyt u dentysty.

W celu uzyskania idealnie czystych i zdrowych zębów i utrzymania higieny jamy ustnej, najlepszym rozwiązaniem jest połączenie szczoteczki sonicznej, takiej jak TrueLife Sonic Brush ze sterylizacją UV i irygatora dentystycznego, takiego jak TrueLife AquaFloss Station, która swoimi strumieniami powietrza i wody skutecznie wyczyści nawet najtrudniej dostępne miejsca między uzębieniem.

Szybkie i skuteczne czyszczenie jamy ustnej za pomocą irygatora dentystycznego TrueLife AquaFloss Station zdecydowanie poprawi poziom higieny jamy ustnej. Wystarczy włożyć dyszę do ust, wybrać optymalny poziom ciśnienia – wystarczy tylko minuta, aby całkowicie oczyścić zęby i dziąsła z niechcianych bakterii. Ciśnienie jest regulowane, każdy może dobrać je w zależności od swoich potrzeb i wrażliwości dziąseł; dostępność ciśniania waha się od 30 do 125 PSI.

TrueLife AquaFloss Station oferuje dziesięć trybów pracy, między którymi z łatwością można przełączać za pomocą koła umieszczonego na zbiorniku. Na dyszy umieszczony został przycisk, za pomocą którego w każdym momencie można przerwać czyszczenie. Dysze posiadają tryb pracy w zakresie 360 stopni, co sprawia, że mogą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

W zestawie TrueLife AquaFloss Station znajdują się dwie wymienne dysze, dzięki czemu możesz dzielić urządzenie z innymi członkami rodziny. W ofercie producenta znajdują się dodatkowe dysze, które można nabyć oddzielnie, a także specjalne głowice TrueLife, które skutecznie zadbają o utrzymanie higieny jamy ustnej.

Wymiary irygatora dentystycznego TrueLife AquaFloss Station to 155 x 135 x 215 mm przy pojemności zbiornika 600 ml i wadze ok. 0,7 kg. Urządzenie jest zasilane z sieci, i posiada certyfikat wodoszczelności IPX3.

TrueLife AquaFloss Station został wyceniony na około 420 złotych.

Dodaj komentarz