MSI – nowe akcesoria dla graczy w przystępnej cenie

Wszyscy gracze komputerowi potrzebują myszki, klawiatury i słuchawek, na których będą mogli polegać w trakcie najcięższych wirtualnych potyczek. Polski oddział MSI zaprezentował właśnie nowy, kompletny zestaw akcesoriów, który będzie pasował do każdego gamingowego PC. Nowe peryferia od MSI są kierowane do graczy, którzy oczekują atrakcyjnie wyglądającego sprzętu w niewygórowanej cenie.

W skład nowości od MSI wchodzą:

  • mysz optyczna CLUTCH GM11,
  • odporna za zachlapanie, hybrydowa klawiatura VIGOR GK30,
  • składany zestaw słuchawkowy IMMERSE GH30.

Co każde z nich ma do zaoferowania graczom?

MSI CLUTCH GM11: ponad 10 milionów kliknięć oraz podświetlenie RGB

CLUTCH GM11 to przewodowa mysz o klasycznym symetrycznym kształcie. Jej lekkość (zaledwie 89 g) w połączeniu z sensorem optycznym PMW-3325 sprawdzą się w dynamicznych grach wymagających precyzji sterowania.

Całość dopełniają przełączniki Omron o żywotności 10 milionów kliknięć oraz podświetlenie RGB. Użytkownik może nim sterować przyciskami myszki lub przy pomocy aplikacji Dragon Center.

Zmiana rozdzielczości sensora (400, 800, 1600, 3200 lub 5000 DPI) również może przebiegać bez udziału aplikacji.

MSI VIGOR GK30: odporna na zachlapanie klawiatura z hybrydowymi przełącznikami

Ta nowa propozycja od MSI łączy w sobie zalety klawiatury mechanicznej oraz membranowej. Użyte w niej hybrydowe przełączniki cechują się wysoką żywotnością, krótkim czasem reakcji, przyjemnym czuciem klawiszy oraz cichą pracą.

Klawiatura została wyposażona w podświetlenie LED RGB, którym można sterować z poziomu aplikacji Dragon Center lub z użyciem skrótów klawiaturowych. Przy pomocy skrótów użytkownik może też kontrolować funkcje multimedialne, takie jak zwiększanie głośności czy pauzowanie utworów.

Ponadto VIGOR GK30 cechuje odporność na zachlapanie. Nawet jeśli w ferworze walki zdarzy się mały wypadek i na klawiaturę wyleje się napój, nie powinno jej to zaszkodzić.

MSI IMMERSE GH30: skuteczna komunikacja z drużyną i mobilność

IMMERSE GH30 to zestaw słuchawkowy, który ucieszy graczy lubiących odizolować się od otoczenia w trakcie rozgrywki. Słuchawki charakteryzują się zamkniętą budową, co pozwala lepiej wytłumić dźwięki dochodzące z zewnątrz. Jednocześnie odgłosy gry nie będą przeszkadzać osobom znajdującym się w pobliżu.

Słuchawki sprawdzą się nie tylko w roli zestawu podłączanego do komputera. Dzięki odłączanemu mikrofonowi, składanemu pałąkowi, dołączonemu pokrowcowi i 4-pinowej wtyczce mini-jack, posłużą jako przenośne słuchawki do słuchania muzyki z urządzenia mobilnego, np. smartfona.

VIGOR GK30 COMBO: opłacalne połączenie

Klawiaturę VIGOR GK30 można kupić w zestawie z myszką CLUTCH GM11. Taki zestaw uzupełnia się stylistycznie i jest korzystny cenowo względem kupna obu urządzeń osobno.

Gwarancja i cena

MSI oferuje 2-letnią gwarancję na urządzenia peryferyjne. Sugerowane ceny detaliczne nowych produktów na polskim rynku to:

  • MSI CLUTCH GM11 – 129
  • MSI VIGOR GK30 – 229
  • MSI VIGOR GK30 COMBO – 279
  • MSI IMMERSE GH30 – 219

Promocja na gadżety

Przy zakupie nowych peryferiów MSI obowiązuje promocja. W jej ramach można odebrać dodatkowe gadżety – smoczy pendrive oraz podkładkę pod mysz GD20 – o wartości do 150 zł. Więcej informacji na oficjalnej stronie MSI.

Dodaj komentarz