Genesis Boron 500 RGB – efektywnie i efektownie

Podkładka pod myszkę to niezbędny element wyposażenia każdego gracza. Płynność ruchu i precyzja zależą nie tylko od samego sensora myszki, ale także powierzchni po jakiej się porusza. Genesis zapewnia, że jego nowe podkładki Boron 500 RGB efektywnie wspierają pracę sensorów, a przy tym efektownie wyglądają. Podkładki Genesis Boron 500 RGB są dostępne w dwóch rozmiarach – M (350 x 250 mm) oraz XXL (800 x 300 mm), zatem zwolennicy wysokich, jak i niskich czułości myszy znajdą wariant dla siebie.

Każda z podkładek posiada gumową, antypoślizgową podstawę, która ma zapewnić stabilność nawet podczas dynamicznych rozgrywek. 

Wierzchnia warstwa Genesis Boron 500 RGB i Boron 500 XXL RGB została wykonana z tkaniny typu speed o niskim współczynniku tarcia. Takie rozwiązanie ma gwarantować płynny ślizg i optymalną precyzję dla urządzeń z sensorami optycznymi i laserowymi. W celu zapewnienia wysokiej trwałości producent zabezpieczył narażone na uszkodzenia brzegi podkładek. Model Boron 500 XXL RGB wyróżnia się ponadto oryginalną grafiką, która powinna trafić w gusta tych, którzy cenią sobie nie tylko osiągi, ale i niestandardowy wygląd.

Każda z podkładek Genesis Boron 500 RGB pozwala na rozświetlenie biurka poprzez wybranie jednego z 11 trybów podświetlenia. Użytkownik ma do dyspozycji paletę siedmiu stałych kolorów i cztery tryby z efektami tęczy. Aby z nich skorzystać, nie jest konieczne instalowanie dodatkowego oprogramowania. Schludne ułożenie przewodu zasilającego USB o długości 1,8 metra ułatwia uchwyt do organizacji okablowania.

Podkładki Genesis Boron 500 RGB są już w sprzedaży. Wersję M producent wycenił na 79,90 zł, natomiast większy wariant ma kosztować 129 zł.

Dane techniczne:

  • rodzaj materiału: tkanina (wierzch)/guma (spód)
  • wymiary:
    • rozmiar M: 350 x 250 x 4 mm
    • rozmiar XXL: 800 x 300 x 4 mm
  • kompatybilne: z sensorami optycznymi, laserowymi
  • interfejs: USB 2.0
  • przewód: 1,8 m
  • podświetlenie: tak (11 trybów: siedem stałych kolorów, cztery z efektami tęczy)

Dodaj komentarz