Uniwersalna stacja dokująca USB-C 12 w 1 od Hamy

Możliwość podłączenia nawet 12 urządzeń z różnymi złączami jednocześnie, dwóch ekranów, na których w tym samym czasie można wyświetlać różną zawartość lub głośnika, który zapewni doskonały odbiór dźwięku – to tylko niektóre z funkcji, które oferuje najnowsza stacja dokująca od Hamy. Hub 12w1 został wyposażony w 6 portów USB-A, DP, HDMI™, LAN, SD, microSD i złącze jack 3,5 mm. Umożliwia to podłączenie nawet 12 urządzeń z różnymi złączami jednocześnie. Dzięki DP i HDMI™ stacja dokująca obsługuje transmisję wielostrumieniową MST do jednoczesnego korzystania z dwóch ekranów o różnej zawartości, co znacząco odróżnia to urządzenie na tle konkurencji. Za pomocą portu LAN pozwala natomiast na podpięcie się do Internetu/sieci. Hub został wyposażony także w czytniki kart SD i microSD – obsługują one następujące formaty: SD/SDHC/SDXC i microSD/microSDHC/microSDXC oraz złącze jack 3,5 mm z wysokiej jakości przetwornikiem cyfrowo-analogowym, który zapewnia doskonały odbiór dźwięku – można do niego podłączyć zarówno głośnik, jak i zestaw słuchawkowy.

Szybkość idzie w parze z jakością

Najnowsza stacja dokująca od Hamy zapewnia superszybką transmisję danych do 5 Gbit/s oraz transmisję danych Ethernet do 1000 Mbps. Adapter USB-C gwarantuje perfekcyjny obraz o wysokiej rozdzielczości i jakości Ultra HD, 3840 x 2160 pikseli. Aby skorzystać z portu USB-C (PD), podpięte urządzenie musi obsługiwać technologię PowerDelivery (PD) lub Thunderbolt3, natomiast z portu DP i HDMI™ – tryb alternatywny DisplayPort lub wspomnianą technologię Thunderbolt3. Hub może pełnić dodatkowo funkcję podstawki na smartfona lub tableta oraz podstawy pod laptopa, dlatego doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy przy biurku, jak i w podróży. Jego obudowa została wykonana z wysokiej jakości metalu, co gwarantuje wytrzymałość, a także przekłada się na elegancki wygląd.

 

Uniwersalna stacja dokująca od Hamy sprawia, że wszystkie złącza ma się zawsze pod ręką, co niweluje konieczność podłączania dodatkowych rozgałęziaczy. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.

 

Cena stacji dokującej: 499 PLN

Dodaj komentarz