Granko fajne, streamerzy, nowe laptopy i monitory – MSI na IEM 2020

Od 28 lutego do 1 marca w katowickim Spodku odbędą się finały turnieju Intel Extreme Masters. Wspólną strefę na to wydarzenie szykują firmy MSI oraz Media Expert. W przerwie od śledzenia meczów swoich ulubionych drużyn e-sportowych, sympatycy gamingu będą mogli zapoznać się na stoisku z najnowszym sprzętem dla graczy, spotkać popularnych streamerów i wziąć udział w inicjatywie Granko Fajne.

Gry, konkursy i spotkania

Na stoisku MSI czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla hardkorowych, jak i casualowych graczy, jedną z nich jest wspólne granie z ROJSONemzapowiada Piotr Koralewicz z MSI Polska. Zwiedzający będą mogli sprawdzić się w quizach wiedzy na temat e-sportu a także udowodnić, że oprócz zręczności w cyfrowych rozgrywkach nieobca jest im sprawność fizyczna – w tym celu przygotowano konkurs w robieniu pompek.

Do strefy MSI zawitają popularni YouTuberzy, streamerzy, zawodnicy e-sportowi i komentatorzy:

 • Patryk „ROJSON” Rojewski – YouTuber z wieloletnim stażem i ambasador MSI
 • Sebastian „NEEX” Trela – profesjonalny zawodnik CS:GO, grający w barwach SMASH
 • Robert „LisekHD” Liszka – profesjonalny gracz FIFA
 • Mikołaj „Silv4n” Sinacki – komentator oraz redaktor e-sportowy w Polsat Games
 • Jakub „Swelder” Grzegorski – komentator e-sportowy występujący na kanałach Izakooo/Esportnow
 • Wojciech „Bezi” Wróbel – komentator związany ze sceną League of Legends
 • Wojtek Pięta – stand-uper, improwizator, autor kanału YouTube i konferansjer

To jednak nie koniec listy osobistości ze świata gamingowego, które będzie można spotkać odwiedzając MSI na IEM 2020. YouTuber i ambasador akcji Granko FajneBonnguś – będzie opiekował się streamem ze stoiska i zapraszał na niego ciekawych gości.

Granko Fajne to inicjatywa mająca na celu integrację graczy i streamerów wokół ich ulubionych gier – a zwłaszcza takich tytułów, po które może sięgnąć każdy.

Ponadto w każdy dzień wydarzenia dostępna będzie strefa Free2Play z okazją do wzięcia udziału w rozgrywkach w grach:

 • Quake Champions
 • FIFA 2020
 • DragonBall FighterZ
 • League of Legends
 • Counter-Strike: GO

Premierowy sprzęt MSI

Jedną z sobotnich atrakcji stoiska będą polskie premiery dwóch monitorów dla graczy – Optix MAG272CQR oraz Optix G271. Oba charakteryzują się ekranami o przekątnej 27 cali i wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu.

Oprócz tego, codziennie będzie można zapoznać się z flagowym laptopem MSI GT76 Titan oraz komputerami Powered by MSI zbudowanymi w niedawno debiutującej obudowie MSI Forge.

Promocje

W sklepie internetowym Media Expert będą obowiązywać obniżki cen na produkty MSI. Z kolei na stoisku w MCK zwiedzający będą mogli liczyć na specjalne rabaty na monitory, komponenty, fotele i akcesoria. Obniżki sięgną nawet 500 zł. Ponadto obie firmy przygotowały promocje na wybrane peryferia oraz podzespoły komputerowe. W ich ramach kupujący otrzymają gry o wartości do 250 zł, vouchery Steam na zakupy lub akcesoria gamingowe warte 250 zł.

Więcej informacji o promocjach znajduje się na oficjalnej stronie MSI.

Po informacje na temat atrakcji na stoisku MSI zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz