TrueLife AquaFloss – dbaj o higienę jamy ustnej

Każdy z nas chce mieć doskonały uśmiech. Nasze szczoteczki nie są w stanie wyczyścić każdego zakamarka naszej jamy ustnej, dlatego też z pomocą przychodzi irygator TrueLife AquaFloss. Urządzenie to strumieniem wody pod ciśnieniem czyści naszą jamę ustną i miejsce między zębami niwelując powstawanie próchnicy czy zapalenia dziąseł.

Zawartość 

W zestawie oprócz samego irygatora TrueLife AquaFloss znajdziemy dwie końcówki do czyszczenia jamy ustnej oraz dokumentację – krótką instrukcję obsługi oraz informacje na temat tego jak konserwować urządzenie.

Wygląd i jakość wykonania

Irygator TrueLife AquaFloss składa się trzech elementów. Każdy z nich wykonany został z plastiku. TrueLife AquaFloss na pierwszy rzut oka przypomina bardziej zaawansowaną zabawkę dla dziecka, jednak jest bardzo przydatnym i dbającym o higienę jamy ustnej urządzeniem. 

Co więc składa się na irygator TrueLife AquaFloss? Pojemnik na wodę o pojemności 600 ml, który możemy w każdej chwili ściągnąć. Element ten dołączany jest do części, w której schowana jest cała mechanika. Na tej części znajdziemy pokrętło odpowiedzialne za ustawienie mocy strumienia wody odpowiedzialnego za czyszczenie. Tutaj też przymocowany jest pistolet, czyli ten element, z którego wylatuje woda. Posiada on przełącznik on/off, a na jego końcu umieszczamy dyszę. 

Irygator w praktyce

Jeśli chcemy zadbać o higienę naszej jamy ustnej to irygator TrueLife AquaFloss może się okazać urządzeniem, które koniecznie musimy posiadać w swojej łazience. Irygator pozwoli utrzymać miejsca między zębami w czystości, w łatwy sposób jesteśmy w stanie pozbyć się resztek jedzenia. Dzięki utrzymywaniu higieny w naszej jamie ustnej za pomocą urządzenia TrueLife AquaFloss możemy zaoszczędzić na zdrowiu, ponieważ takim czyszczeniem możemy zapobiec powstawaniu próchnicy. 

Do zbiornika mieści się 600 mililitrów wody lub płynu do płukania jamy ustnej. Ja osobiście korzystałem ze zwykłej wody z kranu. Korzystanie z urządzenia było bardzo przyjemne, czyszczenie nie sprawiało mi żadnego dyskomfortu. Urządzenie oferuje 10 poziomów czyszczenia. Oczywiście im większy tym ciśnienie jest wyższe, pierwszy tryb czyści z mocą 30 PSI, najmocniejszy z 125 PSI. Osobiście nie wychodziłem poza 3 poziom. 

Oczywiście jak przystało na tego typu urządzenie jest ono wodoodporne – posiada certyfikat IPX3 oznaczający, że urządzenie jest odporne na zachlapania z różnych kierunków pod kątem do 60 stopni. 

Podsumowanie

Uśmiech jest naszą wizytówką, dlatego też warto o niego dbać. Irygator TrueLife AquaFloss świetnie sprawdzi się w pielęgnacji zębów i dbaniu o higienę jamy ustnej. Urządzenie jest bardzo dobrze wykonane, ładnie się prezentuje i przede wszystkim jest funkcjonalne. Irygator TrueLife AquaFloss na stronie producenta jest dostępny w cenie 417 złotych. 

Dodaj komentarz